Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 763×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jim Beaver (Bobby Singer), Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

Kain

Kain

Bratr Ábela, známý jako Otec vražd. Kain je démon a bývalý vůdce Rytířů pekel.


Jako člověk, je Kain předkem Henryho Winchestera, tedy i Sama a Deana. On a jeho bratr Ábel přenesli na Winchesterovi schopnost bytí schránek archandělů Michaela a Lucifera.

Lucifer se snažil z Ábela udělat poslušného beránka. Aby tomu zabránil, Kain uzavřel dohodu, že Ábelova duše půjde do Nebe a výměnou Kainova do Pekla. Lucifer souhlasil za podmínky, že to bude právě Kain, kdo Ábela zabije. Kain tak učinil a použil zvířecí čelist, která se stala První dýkou. Lucifer označil Kaina, která dává První dýce její schopnosti, a Kaina změnil v démona, prvního z Rytířů pekel. Kain vycvičil a vedl Rytíře, kteří pak zpustošili Zemi. Kain a člen Rytířů Abaddon spolu měli určité techtle mechtle.


Časem se Kain zamiloval a oženil se ženou jménem Colette. Colette mu odpustila jeho skutky a žádala jen, aby už nikoho nezabil. Rytíře pak zajali Colette jako rukojmí, aby přesvědčili svého bývalého vůdce k návratu. Colletino tělo ale posedla Abbadon, která tělu Colette zlomila vaz přímo před Kainem. Kain se tedy pokusil zabít Abbadon První dýkou, ale jen tím probodl tělo své ženy. Ta mu jako poslední slova připomněla jeho slib, aby nikoho nezabil, ani Abaddon kvůli pomstě. Protože První dýky je nezničitelná, Kain jí hodil do oceánu, aby tak naplnil Colettino poslední přání.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fatherofmurder

Nejlepsi postava Super herec skoda jen ze tma byl tak kratce mohli by ho tam za pomoci boha jeste na par serii poslat.

4.3.2017 | 12:37:19

Carry on

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama