Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 764×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

Příště uvidíte: Nejsme tu sami, je tu ještě něco

Příště uvidíte: Nejsme tu sami, je tu ještě něco

Bratři Winchesterovi se po tragédii z minulé epizody hodlají přeskupit a postavit se samotnému Chuckovi. Už jim moc přátel nezbývá, ale možná najdou pomoc na nečekaném místě.

12 0
8.11.2020

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Marmy

vypadá to, že tohle bylo finále, poslední díl už bude asi nějaká rozlučka? díky za příjemných 15 let:)

13.11.2020 | 16:01:01
tigy

Jedna časť by mala byť akoby taká rozlúčka a druhá riadna epizóda, aj keď neviem, o čom by mohla byť, táto časť mohla kľudne predstavovať finále.

Možno v tej poslednej časti ukážu niečo ako Samovu a Deanovu budúcnosť? Sam ako právnik, Eileen ako jeho manželka a zopár malých Winchestríkov :) A Dean vo svojom bare alebo nejakej autodielni, ako sa po práci zastaví u Sama na dobrú domácu večeru a pokec a potom sa neskôr obaja nahodia do „hunter“ módu a končilo by to zatvorením kufra na Impale a vetou „We have work to do“ :D

15.11.2020 | 12:28:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Carry on

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama