Supernatural (Lovci duchů) S herci o současných událostech v seriálu

S herci o současných událostech v seriálu

S herci o současných událostech v seriálu

Ve video rozhovoru pro stránku KSiteTV.com se herci Jensen Ackles a Jared Padalecki rozpovídali o epizodě Baby, návratu Johna a samozřejmě o vztahu Deana s Amarou.


19 0
7.11.2015

„Bylo to určitě jiné a jedinečné,“ prohlásil Jensen Ackles o epizodě Baby, která se vysílala minulý týden.

„Bylo to poprvé, ze všech 200 epizod, kdy jsme natáčeli něco takového. Byl to zcela nový styl,“ básní Jared Padalecki.


„Už jsme dělali podobné věci, ale nikdy jsme nenatáčeli celou epizodu takovýmto stylem,“ říká Ackles. „Museli jsme na to postupně přijít a myslím, že jakmile Tom (režisér Thomas J. Wright) přišel na to, jak to chce dělat, tak už šlo jen o zvyk.“

V epizodě Baby jsme se také dočkali návratu Matta Cohena jako mladého Johna Winchestera – nebo někoho, kdo vypadá jako John.

„Mám rád Matta,“ vychvaluje ho Padalecki. „Supernatural je opravdu jedinečný pořad, protože i když Matt nebyl na plátně tak pět let, přesto se vídáme několikrát ročně. Nevídám se tak často ani s mým bratrem, ale vídám se často s lidmi, kteří příležitostně hrají v seriálu… Je to kamarád, právě se stal otcem… Většinou, když se ozvalo "Střih!“, všichni jsme se ptali „Co se děje? Jak se má dítě? Jak se má matka?“ Ale bylo to skvělé, protože jsem s ním natáčel maximálně tak dvě scény, kromě té v epizodě Baby. Třeba ve scéně, kdy se objevíme ve dveřích a tam stojí máma a táta… Dobře, hrál jsem s ním ve více scénách… Ale byla to zábava hrát tuto část Sama. Sam není ten typ, co se nechá něčím snadno zaskočit, prošel si mnohým. Byl v Pekle, Nebi, Očistci, umřel a zabíjel…"

„Byla to sranda – na denní rozpis nechtěli napsat Matt Cohen, takže tam napsali Leonard Cohen (pozn. kanadský hudebník, známý například písní Hallelujah), pro případ, že by unikly nějaké informace a my si říkali: "To vůbec nebude podezřelé! Leonard Cohen hostuje v Supernatural! A zahraje Troubador.“ Ale Matt je skvělý. Je skvělý herec a přinesl něco velkého a skvělého do postavy Johna," pokračuje Padalecki a dodává, proč si myslí, že bylo lepší použít mladší verzi Johna Winchestera. „Bylo to víc elegantní a úhledné, že obsadili Matta místo Jeffreyho Deana Morgana, kterého mám také rád, protože se tak Sam dostal ještě do trapnější situace. Tohle nebyl táta, kterého znal, takže je Sam opravdu zaskočen a to navodí atmosféru na scénu, která následuje.“

Poté se pozornost obrátí na Jensena Acklese a otázka na něj samozřejmě souvisí s poutem mezi Deanem a Amarou. Co se tedy mezi nimi děje?

„Brzy prozkoumáme tento vztah trochu více a uvidíme o co tam jde,“ slibuje Ackles. „Nemyslím si, že Dean ví, co si o tom myslet. Myslím, že mu to není jasné… Nejsem si jistý, jestli tomu spojení rozumí. Jasně, je tu ten problém ohledně Znamení, ale taky to, že byl "klíčem do zámku“ a tím ji vypustil… Tohle spojení a co to všechno znamená a jak se to proplete do jeho osudu a budoucnosti a jak to ovlivní bratry… Je z toho nervózní. Samozřejmě, že bude tyto nervózní pocity skrývat."

Thumbnail Play icon

Toto video je teprve první část z celkového rozhovoru. O druhé části vás budeme informovat.

Diskuze /2

Kimberlly

Super. Ďakujem! :)

7.11.2015 | 17:29:25
dannula

Veliký dík za překlad!

8.11.2015 | 11:08:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás