Supernatural (Lovci duchů) Videa z Comic Conu 2014

Videa z Comic Conu 2014

Videa z Comic Conu 2014

Novinky z Comic Conu jste si mohli přečíst již ve starším článku, dnes si ale celý panel můžete prohlédnout i s lehkým překladem.


0 0
29.7.2014

Protože doslovný překlad je nad mé síly a většina byla řečena v dřívějším článku, zaměřila jsem se na překlad různých výplní a vtípků.

Thumbnail Play icon

Hned na začátku si můžete všimnout, že Mark Sheppard je jediný, kdo nemá vlastní akční figurku, proto mu Misha a ostatní jednu vyrobili v zákulisí. Později když Misha odpovídá na otázku a Mark svou figurku sbližuje s jeho, Misha prohlásí „Nedělej si z našich figurek kámoše!“ Na což Mark smutně reaguje „Já nemám svojí panenku. To není cool!“


Jaredovi a Jensenovi je položena otázka, co si mysleli o pilotním dílu, když ho poprvé viděli. Jared mluvil víc a začal s tím, jak tušili, že z toho něco bude a řekli si „Chlape, z tohodle by fakt něco mohlo být. Třeba natočíme i celou řadu! Akorát jsme mluvili vysokým hláskem, protože nám bylo kolem 19ti let.“

Jared dál pokračuje, jak večer před akcí šel kolem haly H (kde se konalo setkání Supernatural) a pospávali tam lidé ve spacácích čekající na ně. Jared na ně zařval, aby si našli nějakej pokoj a ozvalo se „Drž hu- O MŮJ BOŽE“. Dál se probudil nějaký chlápek se slovy „Kdo to sakra…Zlato, vzbuď se!“, když uviděl Jareda a jeho holka „Nech mě!“, on „Vzbuď se“ a ona na to „Nešahej na mě.“

Misha komentuje fakt, jak Jensen a Jared opravdu vyrostli a jak dorůstají i fanoušci- dnes 17letí by se museli začít dívat ve svých sedmi letech a to jsou moc mladí, „takže pokud máte takhle malé děti doma, nenechte je sledovat Supernatural.“ „Někdo dostane padáka,“ odpovídá Jared.

Co čeká Crowleyho v prvních dílech?

Mark Sheppard: „Jsem tam vůbec?“ Jeremy Carver odpovídá „Jo.“ Mark: „Ještě jsem neumřel?“ … Mark: „Mám rád démona Deana.“ Jensen: „Taky to byl tvůj nápad.“ Mark: „To je to nejlepší co mě potkalo.“

V druhém videu se ptají především fanoušci.

Thumbnail Play icon

Co by bylo na vašem bucket listu? (pozn. seznam věcí, které chcete udělat, než natáhnete bačkory)

Jared: „10× více hal H“ Mark: „Neumřít v desáté řadě.“ Jeremy: „Tak to hodně štěstí.“ Jared: „Můj seznam je stejný jako Jensenův- zabít Marka Shepparda, co nejdřív. Ne Crowleyho. Ale Marka.“ Na tuhle větu Mark reaguje povídáním si se svým jediným přítelem- svým panáčkem.

Misha: „Castiel asi žádný nemá.“ Jeremy: „Ale jo. První najít Deana a pak přežít.“ Misha: „Aha, takže přežít.“ Jensen: „Takže na tvém seznamu, než natáhneš bačkory, je nenatáhnout bačkory.“

Fanynka zabalená v dece se ptá na natáčení akčních scén. Jared odpovídá, že je to velmi náročné, neboť 10 vteřinová scéna se natáčí třeba 2 hodiny pořád a pořád dokola. „Člověk se potí, je to špinavý… Začíná tu být vedro, nechceš půjčit triko?“ Jensen dodává, že je to náročné a že moc nepoužívají dablery. Démon Dean ve úterý zabil člověk, ve středu ho málem umlátit k smrti a ve čtvrtek zabil člověk a druhého málem umlátil k smrti.

Další otázka je o vtípcích během natáčení. Jensen odpovídá, že se bál, aby mu to Misha nevrátil, ale zatím toho tolik nenatočili, tak se to může ještě stát.

Z minulého článku již víme, jak všichni odpověděli na otázku ohledně randění, ale Mishovo představení, jak by vypadalo Cassovo první rande stojí za to vidět. Stejně tak si poslechnout Markův sexy hlas při „Hello, girls.“

Na poslední otázku, jak nyní vnímají paranormální jevy, Jared odpovídá, že duchové asi viděli seriál a tak se mu vyhýbají. „Ale já čekám a sleduju divné věci kolem sebe, abych to všem řekl, ale zatím se nic nestalo. One perfect tear*.“ Jensen dodává, že je realista, ale kdyby se duch objevil, tak by ho samozřejmě zabil.

*One perfect tear- když Jensen jako Dean v seriálu pláče, upustí vždy jen jednu, ale dokonalou slzu. Tento termín se vžil mezi štábem. Příkladem je Deanova slza na konci dílu S02E17 Heart, kdy Sam musí zabít Madison.

Na závěr krátký rozhovor s Jensenem, Jaredem, Mishou a Jeremym pro ClevverTV, rozhovor Jensena, Jareda a Mishi v místnosti pro novináře během Comic Conu. Nových informací o desáté řadě se z nich moc nedočkáme. Každopádně stojí za shlédnutí.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

KriStýn98

Awesome! :3

30.7.2014 | 1:51:56
KriStýn98

One perfect tear ♥

30.7.2014 | 1:52:32
Nikol93

Love..

30.7.2014 | 18:04:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás