Supernatural (Lovci duchů) Winchesterovi musí zachránit Castiela

Winchesterovi musí zachránit Castiela

Winchesterovi musí zachránit Castiela

Supernatural se již zítra vrací s novou epizodou po měsíční pauze. V této souvislosti zveřejnili Jared Padalecki a Jensen Ackles na svých facebookových účtech upoutávku na další epizody jedenácté řady. A určitě je na co se dívat.


23 0
20.1.2016

Thumbnail Play icon

V upoutávce je určitě skvělý pohled na Deana jako mariňáka (v epizodě, která se bude odehrávat za Druhé světové války), nebo jeho příprava na wrestlingový zápas (epizoda bude odvysílána jako patnáctá). Nejzajímavější části videa se ale bezpochyby týkají Castiela.

Nový trailer provází hlasy Crowleyho a Deana, přičemž Dean slibuje, že společně se Samem dosáhnou tří věcí. Dean slibuje, že budou pokračovat v práci (pozn. v originále „keep gringing“), a proto zvítězí. Přísahá, že zachrání Castiela, pošle Lucifera k ledu a zničí Temnotu. Poslední dva sliby nejsou žádným překvapením, ale proč potřebuje Cas zachránit?


Samozřejmě je třeba se obávat nápisu Přicházím (pozn. v originále I am coming) na Castielově hrudi. Kdo přichází? A dále je tu znepokojivá scéna, kde se Castiel chystá políbit Rowenu.

Na internetu se okamžitě objevila jedna zajímavá teorie, s kterou se osobně ztotožňuji: během záchranné mise Sama z Luciferovi Klece si Castiel vymění místo s Samem a stane se Luciferovou schránku. Víme, že už se to stalo dříve (když Cas odstranil poškozenou část Samovi psychiky a převzal jí na sebe). Také víme, že v poslední epizodě roku 2015 Rowenu silně přitahoval Lucifer, což by vysvětlovalo romantickou scénu mezi ní a Castielem/Luci­ferem.

Časem samozřejmě odhalíme pravdu, ale je jisté, že upoutávku na druhou polovinu jedenácté řady je nabitá vzrušením, dramatem a bojem.

Jak se těšíte na zítřejší epizodu? A vás jako první napadlo při sledování videa? Podělte se s ostatními o své nápady v diskuzi pod článkem.

Diskuze /3

Kimberlly

To bolo brutálne! :) Nemäžem sa dočkať. Táto séria je zatiaľ dokonalá!

20.1.2016 | 12:36:03
Kimberlly

Sorry. Nemôžem. :D

20.1.2016 | 12:36:10
dannula

Jsem napjatá, co si na nás nachystali! Ukázky jsou porádní, už aby to bylo. Nejraděj mám, když už vyjde celá série a já se na ni můžu podívat znovu, bez čekání, klidne za 2–3 dny to zvládnu.

20.1.2016 | 14:09:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Rising Son

The Rising Son

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás