Superstore Mark McKinney rekapituluje Seasonal Help a Black Friday

Mark McKinney rekapituluje Seasonal Help a Black Friday

Mark McKinney rekapituluje Seasonal Help a Black Friday

Každý týden nechává jeden z protagonistů Superstore nahlédnout diváky do zákulisí natáčení. Dnes si připomeneme sváteční epizody Seasonal Help a Black Friday, které zrekapituloval Mark McKinney, který hraje Glenna.


3 0
1.4.2017

Vítejte zpátky! Tento týden vychází rovnou dva díly Superstore, což je mimochodem skvělý námět pro novou postavu. Cloud 9 má dvouhlavého pokladního? Cožecože? Hustý!

Hlava #1: Co to děláš!? Já ty chipsy už namarkoval!
Hlava #2: Jéé, pardón.
Hlava #1: Ty seš dneska nějak mimo.
Hlava #2: Hej! Člověk má právo být mimo, když je zamilovaný.
Hlava #1: (Zalapá po dechu.)
Opilý zákazník: Proč vám to tak trvá? Vždyť jste na to ČTYŘI!


Ve 20:00 začíná první epizoda Seasonal Help (Sezónní výpomoc), což je shodou okolností i obsahem… POČKAT – teď mi to došlo. Dobrá práce, scenáristé! Takže v trefně nazvaném díle „Seasonal Help“ se naše skupinka vypořádává s bandou chaotických brigádníků. Glenn si myslí, že prokazuje Amy laskavost, když nabere Amyina nezaměstnaného manžela Adama. Neprokazuje. Adam brzy prozradí zaměstnancům soukromé informace o Amy. Adama hraje hostující herec Ryan Gaul, který je moc vtipný.

Jonah (Ben Feldman) v sobě mezitím probudí hazardního hráče, když se začne s Garrettem (Colton Dunn) sázet, kdo z brigádníků skončí jako první. A mezitím se Glenn snaží vybrat nejlepšího Santa Clause. Jedním ze Santů je Felipe Esparza. Je skvělý.

Epizoda skončí v 20:30. Takže co teď?

What's up, fool?! #Superstore #Regram: @mark_dmckinne­y.</a></p>

Příspěvek sdílený Superstore (@nbcsuperstore), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–11–23T01:00:49+0­0:00“>Lis 22, 2016 v 5:00 PST</time>

Hlava #1: NESAHEJ NA TO!
Hlava #2: Proč?… Jejda!

Výbuch – Kouř se rozplyne a objeví se roztrhaný transparent s nápisem „Černý pátek“. Amy (kterou každý týden hraje America Ferrera) šílí, když si uvědomí, že je jí zřejmě špatně, protože má ranní nevolnost. Pak dostanou ranní nevolnost všichni zaměstnanci. Jonah dokumentuje Černý pátek na video, čímž všechny otravuje; Glennova (Mark McKinney – to jsem já!) nálada se změní po návštěvě lékárníka Tatea (Josh Lawson, vtipné jméno); Garrett (pořád Colton Dunn) provokuje Dinu (často Lauren Ash) s překvapivými následky; a Mateo (někdy Nico Santos) a Cheyenne (100% Nichole Bloom) si z Černého pátku udělají výnosnou bokovku. Je to jasné?
Hlava #2: Huh?

Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E04: Workplace Bullying

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky překládá: @Zuzi.K
Verze: S03E04.HDTV.x264-SVA

Příště uvidíte

Sal's Dead

Premiéra: 26.10.2017
V obchodě je v den Halloweenu objevena mrtvola, z čehož začnou Glenn s Dinou panikařit a plést zákazníky. Amy s Garrettem použijí na Jonahově telefonu aplikaci na randění a dostanou se do pěkné bryndy.

Reklama

Upoutávka k třetí řadě

Thumbnail Play icon

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Nejlepší postavy

Nepřehlédněte

Halloweenská epizoda bude tajemná

Halloweenská epizoda bude tajemná

V minulé sérii se sváteční epizoda točila kolem krádeže zeleniny a Dina všem zkomplikovala plány, když zakázala zaměstnancům odejít, dokud se zloděj nenajde. Tvůrce seriálu prozradil, že letošní oslava Halloweenu bude v Cloud 9 mnohem temnější.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás