Superstore Nico Santos o natáčení epizody Valentine's Day

Nico Santos o natáčení epizody Valentine's Day

Nico Santos o natáčení epizody Valentine's Day

Každý týden nechává jeden z protagonistů Superstore diváky nahlédnout do zákulisí natáčení. Dnes se vrátíme k epizodě Valentine's Day, jíž zrekapituloval Nico Santos, který hraje Matea.


1 0
25.2.2017

Ááách, l´amour! Zase nastal ten čas, kdy vzduch zaplaví vůně růží a čokolády, dokola všude vyhrávají zamilované písně a zamilované páry si ruku v ruce hledí do očí. To vše mi jen připomíná, že mě nejspíš za 50 let najdou pohřbeného zaživa, zavaleného tíhou mé vlastní sbírky pánských kabelek. Valentýna nesnáším.

Ačkoli tento den nesnáším, tu epizodu zbožňuju. A proč taky ne? Začneme s okouzlujícím flash mobem jako nabídkou k sňatku a Amy poprvé představí nový účes, který je DOKONALÝ! (hamty) Když jsem Americu Ferreru s tím účesem viděl poprvé, tleskal jsem, až mě ruce bolely.


Tenhle díl má tolik vtipných zápletek. Máme tu Sandru (ztvárněnou úžasnou Kaliko Kauahi), která pokračuje ve své šarádě a vytváří nejpodivnější milostný trojúhelník, který by člověka napadl. Myslím, že Sandra hodně krát viděla Praštěnou holku, protože si hraje na Cher a posílá sama sobě dárky. Akorát to tentokrát není objekt její FALEŠNÉ touhy, kdo začne žárlit, ale Matato. Teda, Mateo. Garrett se to dozví (díky moc, Cheyenne!) a v Mateovi samozřejmě rozdmýchá plameny žárlivosti. Mimochodem, jestli jste neviděli Praštěnou holku, měli by vás zavřít.

Amy a Glenn si ze slečny Silverstonové taky vezmou příklad a snaží se dát dohromady dva seniory… až na to, že se jim to vymstí! Nejvíc se mi líbí ta scéna, kde se Amy snaží obhajovat své jednání před Myrtle a tím nepřátelským davem. A pokud vám přišel Arthur povědomý, možná si ho pamatujete jako doktora ze seriálu Love Boat, pana Bernieho Kopella. Bože, já fakt chodím sám se sebou.

Další hostující herečkou je Andree Vermeulen jako Shannon. Vidíme, jak Jonah zklame Dinu jako detektiv, ale uspěje při flirtování. Akorát mě zneklidňuje, že Jonah si flirtování představuje tak, že jí do hlavy vrazí dronem – jako moderní neandrtálec. Ty seš teda romantik, Jonahu. A skoro bych zapomněl… mezi Jeffem a Mateem je to konečně oficiální! Zpečetěno polibkem!

OMGOMGOMG! Líbí se mi ten líbezný moment. Je hezké vidět Mateovu citlivou stránku, i když je to jen na vteřinu, lol. Takže ačkoliv se možná za zpěvu Adele cpu na Valentýna sladkostmi a přemýšlím nad svými životními rozhodnutími, aspoň mě uklidňuje fakt, že můj televizní protějšek našel lásku. Teď mi podejte tu čokoládu.

Foto: NBC

Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E04: Workplace Bullying

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky překládá: @Zuzi.K
Verze: S03E04.HDTV.x264-SVA

Příště uvidíte

Sal's Dead

Premiéra: 26.10.2017
V obchodě je v den Halloweenu objevena mrtvola, z čehož začnou Glenn s Dinou panikařit a plést zákazníky. Amy s Garrettem použijí na Jonahově telefonu aplikaci na randění a dostanou se do pěkné bryndy.

Reklama

Upoutávka k třetí řadě

Thumbnail Play icon

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Nejlepší postavy

Nepřehlédněte

Halloweenská epizoda bude tajemná

Halloweenská epizoda bude tajemná

V minulé sérii se sváteční epizoda točila kolem krádeže zeleniny a Dina všem zkomplikovala plány, když zakázala zaměstnancům odejít, dokud se zloděj nenajde. Tvůrce seriálu prozradil, že letošní oslava Halloweenu bude v Cloud 9 mnohem temnější.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás