Superstore Novinky - Uvidíme v seriálu...

Novinky - Uvidíme v seriálu...

Uvidíme v seriálu...

 • Seznamte se s Glennovou manželkou

  O paní Sturgisové se Glenn zmiňuje často, ale zatím je to pro nás taková paní Columbová, protože jsme ještě neměli tu čest se s ženou, která byla dost bláznivá na to, aby si Glenna vzala, seznámit. To se ale brzy změní.

  4 0
  29.10.2017 | 18:40Zuzi.KDiskuze (0)
 • Co náš ještě ve třetí řadě čeká?

  Zaměstnanci se vracejí do práce tři měsíce potom, co na obchod zaútočilo tornádo a zničilo ho. Destrukce supermarketu ale nebyl jediný důsledek živelné pohromy, větrný vír pěkně zamíchal i s životy pracovníků. Pojďme se podívat, jaké změny nás následující seriálový rok v Superstore čekají.

  1 0
  26.9.2017 | 22:09Zuzi.KDiskuze (0)
 • Halloweenská epizoda bude tajemná

  V minulé sérii se sváteční epizoda točila kolem krádeže zeleniny a Dina všem zkomplikovala plány, když zakázala zaměstnancům odejít, dokud se zloděj nenajde. Tvůrce seriálu prozradil, že letošní oslava Halloweenu bude v Cloud 9 mnohem temnější.

  5 0
  25.9.2017 | 12:45Zuzi.KDiskuze (0)
 • Tony Plana v seriálu Superstore

  Už jsme dobře poznali Amyina manžela Adama (se kterým to teď trochu skřípe) a jejich dceru Emmu. V příští epizodě s názvem Integrity Award, která nás čeká po dvoutýdenní pauze tento čtvrtek, se představí další část Amyiny rodiny – a nebude to jen tak někdo.

  4 0
  12.3.2017 | 12:48Zuzi.KDiskuze (0)

Stav překladu

Epizoda S05E13: Favoritism

Titulky překládá: @JudyVolf Na překladech pracujeme, ale vzhledem k pracovnímu vytížení budou, až budou. Pokud by byl někdo ochotný pomoci, ozvěte se.

Verze: SVA

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Reklama

Nejlepší postavy

Nepřehlédněte

Nichole Bloom: Mám velmi pozorné kolegy

Nichole Bloom: Mám velmi pozorné kolegy

V halloweenském díle jsme zjistili, že má Cheyenne talent stát se filmovou maskérkou a že makeup je její vášní. Nichole Bloom mluví v rozhovoru s US Weekly o budoucnosti své postavy a o zážitcích mimo natáčení.

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás