Zdroj: NBC
Jonahovi se v dnešním díle povedou prodat drahé věci osobě, která si je v žádném případě nemůže dovolit. Zvládne situaci zachránit? Titulky k sedmé epizodě, kterou přeložil @kapostefi, můžete stahovat. Epizodu po zhlédnutí prosím ohodnoťte.
Zdroj: NBC
6 sezón | NBC | 30 minut
Vzhledem k tomu, že Superstore uzavírá svůj příběh na NBC se současnou šestou sérií, stanice se snaží rozšířit franšízu o Boa & Cheyenne. Projekt, který je nyní ve vývoji psaní scénářů, by zahrnoval pokračování ze života těchto postav.
USA | 2015 | Ukončeno
6 sezón
| NBC
| 30 minut
Disney Plus
| Amazon Video
Obchoďák jak ho neznáte. Co všechno musí trpět zaměstnanci velkého supermarketu? Jaká je jejich práce, jací jsou jejich kolegové a do jakých absurdních situací se můžou dostat? Na to vám tahle komedie rozhodně odpoví.
Obsazení:America Ferrera (Amy Dubanowski), Ben Feldman (Jonah Simms), Lauren Ash (Dina Fox), Mark McKinney (Glenn Sturgis), Colton Dunn (Garrett McNeill), Nico Santos (Mateo Liwanag), Nichole Sakura (Cheyenne Tyler Lee), Kaliko Kauahi (Sandra Kaluiokalani), Johnny Pemberton (Bo Derek Thompson), Jon Miyahara (Brett), Michael Bunin (Jeff Sutin), Jon Barinholtz (Marcus), Josh Lawson (Tate Stasklewicz), Linda Porter (Myrtle), Ryan Gaul (Adam Dubanowski)
(více)
Diskuze /11
Lucifrid čestný člen redakce
Skvělá epizoda. Už je mi vážně trapný pořád říkat, jak je to boží :D
5825
Skvělý, vy se dokážete vždy trefit,kdy zrovna nejvíc potřebuju titulky. :D :D :D Děkuji za překlad ;-)
#3 kapostefikapostefi
#2 5825: Vždycky o vejkend ;)
#4 58255825
#3 kapostefi: To jo, ale tohle se mi stává pokaždé,kdy mám špatný den a vždycky si řeknu,že bych chtěl zkouknout na seriál a zrovna u Superstore zjišťuju,že jsou titulky hotové a hned mám lepší náladu a po shlédnutí ještě větší a lepší náladu :D :D :D Ale zrovna jsem to dneska potřeboval asi nejvíc a koukám titulky hotové – hned je mi o něco líp :-)
5825
Docela brutální epizoda, fakt jsem vybuchl smíchy :D
#6 LucifridLucifrid čestný člen redakce
#5 5825: Úžasný, že jo? :D Já se jen modlím, aby to dostalo druhou sezónu a ideálně s 22/24 epizodama. Ratingy to nemá špatný, ale ohromující mi to taky nepřijde. Tak snad :)
#7 tomcztomcz
#6 Lucifrid: Je to super, taky doufám v další sezonu
badboymajkl překladatel
I já bych se přimlouval za druhou dlouhou řadu. Taky se u toho bavím :D
Lucifrid čestný člen redakce
Titulky budou mít trochu zpoždění, Kapostefi je nemocný.
Mari0
Skoda, ze to moc lidi asi nesleduje, kdyz nikdo nebreci po titulkach :( Je to dobrej serial. Myslim, ze prvni sezonou se vsichni mezi sebou otukali a kdyby vznikla druha, tak bude jeste lepsi.
Mari0
Kazdopadne dik za titulky!