Superstore Tony Plana v seriálu Superstore

Tony Plana v seriálu Superstore

Tony Plana v seriálu Superstore

Už jsme dobře poznali Amyina manžela Adama (se kterým to teď trochu skřípe) a jejich dceru Emmu. V příští epizodě s názvem Integrity Award, která nás čeká po dvoutýdenní pauze tento čtvrtek, se představí další část Amyiny rodiny – a nebude to jen tak někdo.


4 0
12.3.2017

Role Betty Suarézové v komediálním seriálu Ošklivka Betty (2006 – 2010) znamenala pro herečku Americu Ferreru, která v něm ztvárňovala titulní roli, průlom v její kariéře. Betty byla mladá, chytrá a pracovitá dívka žijící s tatínkem Ignaciem, sestrou Hildou a synovcem Justinem v newyorském Queensu. Souhrou různých okolností se stala asistentkou šéfredaktora věhlasného časopisu o módě.

Tony Plana jako tatínek Amy v Superstore. Foto: NBC


Proto především fanoušky Betty nyní potěší, že v příštím díle Superstore dojde k opětovnému shledání otce a dcery – až na to, že dcerou tentokrát nebude Betty, ale Amy, která spolu s Jonahem pomáhá rodičům přestěhovat se z jejího rodného domu. Jako tatínek Amy, Ron, se představí herec Tony Plana, který hrál Američina tatínka Ignacia už v Ošklivce Betty. Amyinu maminku Connie zahraje Marlene Forte.

Tony Plana je americko-kubánský herec a režisér. Za roli v seriálu Ošklivka Betty získal v roce 2006 ceny Golden Satellite Award, Imagen Award a American Lation Media Arts Award. Plana hrál, režíroval a psal scénáře pro televizní seriály Ressurection Blvd. (2000–2002), CSI: Las Vegas, 24 nebo The West Wing. Hrál ve více než 60 filmech. Ačkoli je známý především pro televizní a filmovou tvorbu, je také divadelním hercem a režisérem. Pro mládež, která má malou nebo žádnou zkušenost s divadlem, vytváří a režíruje adaptace Shakespeara, a především dětem z menšinových skupin tak poskytuje přístup ke klasické dramatické tvorbě, kterou prezentuje z netradičního multikulturního pohledu.

V současné době učí herectví na California State University, Dominguez Hills a Rio Hondo College a podporuje občanskou angažovanost, diverzitu a především vzdělání, kterému připisuje své úspěchy.

Zdroj: Entertainment Weekly

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E03: Part-time Hires

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO


Titulky překládá: @Zuzi.K
Verze: S03E03.HDTV.x264-SVA

Příště uvidíte

Workplace Bullying

Premiéra: 20.10.2017
Po loupežném přepadení vzrůstá mezi zaměstnanci napětí, obzvlášť u Diny a Jonaha. Glenn s těžkým srdcem propouští sekuriťáka a Amy zjišťuje, že se zaměstnanci scházejí ve volném čase bez ní.

Reklama

Upoutávka k třetí řadě

Thumbnail Play icon

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Nejlepší postavy

Nepřehlédněte

Halloweenská epizoda bude tajemná

Halloweenská epizoda bude tajemná

V minulé sérii se sváteční epizoda točila kolem krádeže zeleniny a Dina všem zkomplikovala plány, když zakázala zaměstnancům odejít, dokud se zloděj nenajde. Tvůrce seriálu prozradil, že letošní oslava Halloweenu bude v Cloud 9 mnohem temnější.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás