Superstore Glenn Sturgis

Glenn Sturgis

Glenn Sturgis

Vedoucí obchodního řetězce, Glenn, se k údivu ostatních zaměstnanců neváhá zapojit do zábavy pořádané Jonahem. Možná tak na chvilku zapomene na své nízké sebevědomí.

Sezóny 2
2015 -

Glenn je pozitivní člověk, ačkoli nesvůj v určitých společenských situacích. Je konzervativní a křesťansky založený, kvůli čemuž neustále bojuje s Dinou. S manželkou nemají vlastní děti, ale jako pěstouni se starají o několik dětí. Než začal pracovat Cloud 9, jeho rodina vlastnila železářství.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

kreten ale ved preco nie

13.10.2017 | 21:28:54
martin1m2

V 1. sérii mi doslova prekážal a mal som ho za desného dementa … Ale to ako mu na všetkých nenormálne záleží a aký je vlastne milo nemotorný a nešikovný … Už mi prirástol k srdcu :)

6.5.2017 | 17:53:35

Stav překladu

Epizoda S05E04: Mall Closing

Titulky překládá: @JudyVolf
Verze: SVA

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Nejlepší postavy

Reklama

Nepřehlédněte

Nichole Bloom: Mám velmi pozorné kolegy

Nichole Bloom: Mám velmi pozorné kolegy

V halloweenském díle jsme zjistili, že má Cheyenne talent stát se filmovou maskérkou a že makeup je její vášní. Nichole Bloom mluví v rozhovoru s US Weekly o budoucnosti své postavy a o zážitcích mimo natáčení.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás