Superstore
90/100 - 46×

Superstore

Obchoďák jak ho neznáte. Co všechno musí trpět zaměstnanci velkého supermarketu? Jaká je jejich práce, jací jsou jejich kolegové a do jakých absurdních situací se můžou dostat? Na to vám tahle komedie rozhodně odpoví.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC | 30 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
America Ferrera (Amy Dubanowski), Ben Feldman (Jonah Simms), Lauren Ash (Dina Fox), Mark McKinney (Glenn Sturgis), Colton Dunn (Garrett McNeill), Nico Santos (Mateo Liwanag), Nichole Sakura (Cheyenne Tyler Lee), Kaliko Kauahi (Sandra Kaluiokalani), Johnny Pemberton (Bo Derek Thompson), Jon Miyahara (Brett), Michael Bunin (Jeff Sutin), Jon Barinholtz (Marcus), Josh Lawson (Tate Stasklewicz), Linda Porter (Myrtle), Ryan Gaul (Adam Dubanowski)

Glenn Sturgis

Glenn Sturgis

Vedoucí obchodního řetězce, Glenn, se k údivu ostatních zaměstnanců neváhá zapojit do zábavy pořádané Jonahem. Možná tak na chvilku zapomene na své nízké sebevědomí.

Sezóny 5
2015 -

Glenn je pozitivní člověk, ačkoli nesvůj v určitých společenských situacích. Je konzervativní a křesťansky založený, kvůli čemuž neustále bojuje s Dinou. S manželkou nemají vlastní děti, ale jako pěstouni se starají o několik dětí. Než začal pracovat Cloud 9, jeho rodina vlastnila železářství.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FValek

Já nevím, nějak mi po 6. sériích už šíleně leze na nervy :(

22.3.2021 | 16:33:37
hyena

kreten ale ved preco nie

13.10.2017 | 21:28:54
martin1m2

V 1. sérii mi doslova prekážal a mal som ho za desného dementa … Ale to ako mu na všetkých nenormálne záleží a aký je vlastne milo nemotorný a nešikovný … Už mi prirástol k srdcu :)

6.5.2017 | 17:53:35

Stav překladu

Epizoda S06E15: All Sales Final

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @JudyVolf
Korekce: @Sluníčko11

Překlad sedí: Na všechny dohledatelné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Superstore

Nepřehlédněte

Připravuje se společný spin-off o Boovi a Cheyenne

Připravuje se společný spin-off o Boovi a Cheyenne

Vzhledem k tomu, že Superstore uzavírá svůj příběh na NBC se současnou šestou sérií, stanice se snaží rozšířit franšízu o Boa & Cheyenne. Projekt, který je nyní ve vývoji psaní scénářů, by zahrnoval pokračování ze života těchto postav.

Reklama

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama