Survivor Česko & Slovensko
48/100 - 24×

Survivor Česko & Slovensko

Jedinečná výzva o přežití je zde – jste na ni připraveni? Tropický ráj se pro skupinu soutěžících změní v noční můru, ve které budou muset bojovat nejen s nedostatkem jídla a pohodlí, ale hlavně mezi sebou. Pohádkovou výhru 2 500 000 korun ale může vyhrát pouze jeden. Kdo se stane vítězem? Začíná nejnáročnější show – Survivor Česko & Slovensko.

Česko | 2022 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Nova | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Reality show

S01E18: Epizoda 18

S01E18: Epizoda 18

Třicátý sedmý a třicátý osmý den. Kmeny se utkávají v souboji o imunitu.

cz sk
18.3.2022
2 hodiny 1 minuta

Shrnutí epizody:

  • Vítěz kmenové imunity: kmen Azua
  • Hráč s nejvíce hlasy na kmenové radě: Tomáš (nominovaný do duelu a jeho protihráč bude nominovaný na další kmenové radě)

Foto: NovaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

To s tím zahozením soutěže, fingovaným zraněním a podobně bylo… já ani nevím co. Nicméně tím, že se hned nepřistoupilo k duelu, myslím, že se to té alianci vrátí. … Já přidávám hvězdičku za to, jak Vláďa roztomile setřel Chilli. Chilli: „Já hraju americký fotbal, ale nejsem quaterback a k míči se tak nedostanu.“ Vláďa: „Já jsem kdysi hrával americký fotbal. Taky jsem nebyl quaterback, ale s míčem jsme museli házet všichni.“ Jsem zařvala smíchy na celý obývák.

19.3.2022 | 16:37:27
Olalaa

Bylo to trapný, jak to holky schválně kazily..i když Nikola, ta je neschopná, tam nevím, jestli to bylo schválně..taky je to zesměšnění druhého týmu. Nemělo se před soutěží říkat, že je před sloučením, až po kmenovce. Chili jako obvykle neschopná, ale bohužel teď budou vypadávat schopní a zůstávat vyčůraný slepice jako je Nikola, Chili a Veruna a už to sledovat nebudu..jejich pomluvy a drby, ten Zastera jim tam chybí, on byl taky taková pomlouvačná slepice..no nelibi se mi to, díly jsou pořád dlouhé a o ničem, jedna soutěž za dvě hodiny!?!?

19.3.2022 | 9:10:40
tominotomino

Sorry, ale jako říct předem, že je to poslední díl před sloučením, je pěkně hnusný tah vůči silným hráčům. Z celého dílu je jasně vidět, že je dělaný na vyřazení nejsilnějšího hráče, tedy Toma. Teď mu ale strašně přeju, aby mu do toho duelu poslali někoho z těch holek, které záměrně prohrály soutěž a on ji v tom duelu porazil a vyhodil ji ven. A ještě jedna věc, který doktor by ovázal Xénii ten kotník, když s ním vlastně vůbec nic neměla a jen to hrála? To snad musí doktor poznat, ne?

webmaster
18.3.2022 | 23:43:55
tom99

Další vesměs zbytečný díl. Opět natahování, natahování a natahování. Ani duel nebyl…

webmaster, grafik
18.3.2022 | 23:01:06

Filtr seriálů
Reklama