Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 106×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S35E14: Million Dollar Night

S35E14: Million Dollar Night
cz sk
20.12.2017
8 700 000
1 hodina 56 minut

Shrnutí:

Odměna Imunita Vyřazený hráč
Chrissy
(Devon, Mike)

Mike
14. vyřazený
5/18
2–1
Den 37
Žádná Chrissy
(Ryan)

Devon
15. vyřazený
4/18
Výzva
Den 38
Finálová trojka
Den 39

Ryan
3/18
1 hlas

Chrissy
2/18
2 hlasy

Ben
1/18
5 hlasů

Zdroj: CBS, Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Levascue

Tak ok, vítěz s podivným štěstím na umístění hi(u jeho zpovědi, na místě, kde chce spát…divné). Ale jo, přál jsem mu to, ačkoliv si myslím, že pravý solo Survivor 35. řady byla Chrissy.

@anMu : už dříve jsem si všiml tvých hodnocení a komentářů a musím kontstatovat, že působíš jako naprosté hovado

7.6.2020 | 9:55:05
anMu

Díl po merge mi bylo jasný, že se potkani Chrissy a Ryan dostanou do finále a čekal jsem výhru zubatý 50 letý maminky, protože ženský jsou tak ubohoučký, diskriminovaný, vypadne jim z kundy dítě a musí pak i pracovat. Fakt jsem čekal čtvrtou shit řadu po sobě v podobě další krysy, která si milionek vybrečí jak moc se se všemi kamarádila (např. fízlovka Sarah S34). DÍKY BOHU dal starej mariňák všem přes píču a ukázal co to znaméná „never give up“ (s pravděpodobnou pomocí produkce na předposlední TC v podobě „twistu“, but who gives fuck). V průběhu sezony jsem Bena nemusel, kvůli tomu jak byl přehnaně sebejistý, ale v sekundě kdy zjistil, že ho chce jeho aliance vykopnout rozjel bomby a předvedl ukázkovou one man show, která dost přípomíná výherce S30 Mika. Dobrá série po dlouhý době.

25.12.2017 | 20:25:43
Kirjoittaa

Tak to bylo parádní finále, řekl bych jedno vůbec z nejlepších. Od merge jsem to přál Devonovi, strašný sympaťák a určitě nejlepší hráč série. Doufám, že ho v dalších řadách ještě párkrát uvidíme. Ben si to ale zasloužil a při tom obráceným U mi ho bylo fakt líto. Twist na konci je super a jsem rád, že bude i v dalších řadách.

22.12.2017 | 2:15:57
SaDiablo

To, že Chrissy nevyhrála, mě hodně (příjemně) překvapilo. Tvrdit o Ryanovi, že tam je do počtu, je nefér, stačí to třeba porovnat s Troyzanem. Benovi jsem to přála jako jedinýmu, i když je otázka, do jaké míry to, že našel idol zrovna, když už se vracel spát, byla náhoda (ale takhle jde spekulovat o všem, to bychom nedělali nic jinýho). Skvělý final/fire challenges, to jsem nedýchala a za jak dlouhou dobu se mi fakt chtělo brečet, když to Ben prohrál (a pak vyhrál). Líbilo se mi (symbolicky), že Devan hlasoval pro Ryana a Lauren pro Bena. Chrissy mi přišla nesmírně falešná, otravná až zlá, rádoby strašně důležitá, jsem ráda, že jí to většina nesežrala, protože za tou vřelostí, kterou projevovala vůči ostatním, nebyla ani kapka upřímnosti, kéžby se tam už nikdy zpátky nedostala.

22.12.2017 | 0:41:59
Lazaxter

Jako jo, Ben udelal celkem jizdu, ale stejne jako u Russela je tam ta pachuť s možnou pomocí produkce… Ten posledni twist byl jen ciste pojistka, aby se tam mel Ben jak dostat. Pribeh veterana s PTSD se proste hodi. Celkem jsem se bavil, o mnoho lepsi jak tragicka minula serie. Co je ale vylozene napreshubu jsou to prostrihy do studia, fakt nikoho nezajima, co si mysli random lidi. Je tam dost potencialu pro pristi rady, minimalne Chrissy, Desi a Joe jsou jasni. Cela serie 7/10.

21.12.2017 | 21:32:04

Stav překladu

Epizoda S42E01: Feels Like a Rollercoaster

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama