Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 106×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S42E09: Game of Chicken

S42E09: Game of Chicken
cz sk
27.4.2022
43 minut

Thumbnail Play icon

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
chomisek

tvl ty negri jsou fakt rakovina dneska

30.5.2022 | 8:54:23
HugorKopec

Jednoznačně nejhorší epizoda této řady, srovnatelná s odpadem jakou byla minulá sezóna. Už mě to brečení a svalování všeho, co se komu nepovede, na rasismus pěkně štve. Jak už bylo řečeno, tak Drea brečí, ale minule hlasovala pro taky černou Chanelle. Rocksroy tleská proslovu Drey o rasismu, ale už mu nevadilo dělat ryze mužské aliance. Prostě mi příjde, že se rasismus využívá jen když se to dotyčnému hodí do krámu. Škoda, že není víc hráčů jako Johnattan, to by byla radost se dívat. To, že by vyhrál, je nereálné. I kdyby se dostal do finále, tak nikdy nedostane od poroty, ve které sedí věčně ublížení lidé, žádný hlas.

1.5.2022 | 17:04:28
Lovecour42

Představte si být to naopak. První dva členové poroty by byly běloši a tak by se ostatní běloši rozhodli že to nemohou dopustit a musí prostě vyhodit černocha jako dalšího. To by bylo pozdvižení

30.4.2022 | 2:54:14
Oveckoun

Outwit, outplay, outlast. To má být krédo Survivora. Proslov Dreyi (i když ho chápu) prostě neberu. Ti hráči byli vyhozeni, protože něco z toho postrádali. Hrát na rasistickou kartu? Ne. Proslov Maryanne, na druhou stranu, byl opravdu skvělej a pokud to doopravdy není dopředu plánované, tak respekt. Na to, jaký jsem cynik, mi její povaha vážně imponuje. Nezapomeňte, že Tori byla na začátku opravdová manipulující mrcha a tak mi její vyřazení nevadí ani trochu. Jonathan tradičně jediný opravdový soutežící a i když to nevyhraje, určitě by měl dostat šanci v další řadě.

s42e09(demo 18–49) 0.85// (demo rozdíl) –1.16% // (diváci sledovanost) 5.722M // (diváci rozdíl)+5.38%

29.4.2022 | 19:41:32
Labužník_Ananasů

Vypadalo to, že si uvědomili že 41 byla příšerná, mně to teda tak připadalo, že to sestřihali lépe aby nebyly všude srdcervoucí stories apod lmao to jsem se hodně mýlil. Jsem se normálně posral jak jsem na to koukal. Dojemnost se vším všudy.. černošky odevzdaly totemy. Protože samozřejmě lidi voutí černý, protože jsou podvědomě rasistický. Nejlepší na tom všem je že Drea literally votila Chanelle. XD Rip Tori no hrála chaoticky a vtipně a kinda dobře.. měl jsem jí rád lmao a takhle si odejít nezasloužila, kvůli tomu že se černošky zhroutily ahaok. Odpad. Jestli to vyhraje jedna z černošek protože se rozbrečí a začne mlít h0vna o rasismu tak končím se survivorem. Hlavně Drea co se zhroutí a literally minulou radu voutí Chanelle …

29.4.2022 | 8:11:22

Stav překladu

Epizoda S42E01: Feels Like a Rollercoaster

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Filtr seriálů
Reklama