Survivor (Kdo přežije) Čeho bychom se nejspíš měli dočkat v dalších dvou řadách?

Čeho bychom se nejspíš měli dočkat v dalších dvou řadách?

Čeho bychom se nejspíš měli dočkat v dalších dvou řadách?

V příští sezóně bychom se opět měli dočkat dvou sérií, po kterých už bude mít Survivor na svém kontě 40 řad. A obě tyto série by měly opět být něčím speciální, alespoň tak to naznačují první informace.

5 0
15.5.2019

Na podzim se bude vysílat třicátá devátá série, jejíž název a přesnější informace se dozvíme už dnes v noci v přímém přenosu ze studia, kde dojde k setkání všech soutěžících ze série Edge of Extinction.

Nicméně, už nějakou dobu na internetu koluje informace, že by nová série měla přinést tzv. Island of the Idols (česky Ostrov symbolů), jenž by měl stejně jako Edge of Extinction mít dva významy. Na ostrově by měly být ukryté symboly imunit a další výhody (tedy podobně, jako tomu bylo s Ostrovem duchů). Navíc ale na ostrově soutěžící narazí na další dva symboly, a to dva soutěžící z předešlých řad, kterým se podařilo vyhrát, a to Sandru Diaz-Twine a Roba Mariana. Ti zde budou mít funkci poradců. Sami se hlavní hry účastnit nebudou, tudíž nemůžou soutěžit o výhru jednoho milionu dolarů.


(Rob a Sandra se už spolu viděli v sérii Heroes vs. Villains)

Co se týče čtyřicáté série, tak ta by měla představovat další milník, jelikož to bude přesně dvacet let, co tady s námi Survivor je. Když show slavila desáté výročí, přišla se sérií Heroes vs. Villains, ve které se proti sobě utkali hráči z předešlých řad a tato série dodnes patří k těm nejlépe hodnoceným a nejoblíbenějším u fanoušků. Proto jsou od čtyřicáté řady velká očekávání a všichni jsou zvědavi, s čím tato série přijde. A jak se zdá, tak se bude opravdu jednat o něco velkého, neboť by se v ní mělo utkat dvacet předešlých výherců soutěže.

Zdroj: InsideSurvivor, InsideSurvivor
Foto: CBS

Které výherce byste rádi viděli v 40. sérii? A co říkáte na myšlenku poradců pro soutěžící?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S39E05: Don't Bite the Hand That Feeds You

cz30%

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Oblíbení soutěžící S39

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Oblíbení vítězové