Survivor (Kdo přežije) Shrnutí epizody Betrayals Are Going to Get Exposed

Shrnutí epizody Betrayals Are Going to Get Exposed

Shrnutí epizody Betrayals Are Going to Get Exposed

Jak se dařilo jednotlivým kmenům? Kdo vyhrál odměnu, kdo imunitu a kdo byl vyřazen? To se můžete dočíst uvnitř tohoto shrnutí, kde si připomeneme, co se stalo v třetí epizodě série Edge of Extinction.

3 0
12.3.2019

Článek čtete na vlastní riziko, protože obsahuje spoilery z poslední epizody. Pokud jste epizodu ještě neviděli, tak dál nepokračujte.

V tomto článku si shrneme, co důležitého se stalo v třetí epizodě třicáté osmé série Edge of Extinction s názvem Betrayals Are Going to Get Exposed.


Pokraj vymření:

  • Keith se rozhodne na Pokraj vymření jít.
  • Dalšího rána obdrží Keith a Reem mapu, která jim říká, aby našli schody a vyšli po nich až na vrchol ostrova. Zde naleznou zásobu rýže na jeden den a uvědomí si, že budou muset ty schody vyšlapat každý den, aby měli co jíst.

Soutěž o odměnu:

  • Výzva: Tři lidi z kmene musejí sestavit trakař, kterým projedou přes překážky a po cestě sesbírají pytlíky s pískem. Na konci tratě zbylí soukmenovci přestaví trakař na prak a musejí jím sestřelit čtyři terče.
  • Odměna: deky, polštáře, houpací síť či slepice
  • Odměnu vyhrál kmen: Manu a vybral si slepice
  • Během výzvy si Wendy poraní kotník.

Hledání imunity:

  • Aubry se vydá hledat skrytý symbol imunity, který se jí podaří po dlouhém hledání najít.

Soutěž o imunitu:

  • Výzva: Čtyři hráči musejí doplavat k věži, během čehož táhnou člun se zbylými třemi členy kmene. Ti následně vylezou na věž a po jednom získají sadu klíčů. Na pevnině pak jeden hráč odemkne truhlu se skládačkou, kterou tři hráči vyřeší.
  • Symbol imunity vyhrál kmen: Kama

Sníme slepice?:

  • V kmeni Manu chtějí všichni sníst alespoň jednu ze slepic, ale Wendy je proti tomu, protože nechce zabít živého tvora. Aby tomu zabránila, potají schová před kmenem křesadlo, kvůli čemuž nemůžou rozdělat oheň, není tedy jak slepici uvařit a vlastně ani není důvod ji nyní zabíjet.

Přehled hlasování:

Soutěžící: Chris Dan David Kelley Lauren Rick Wendy
Hlas: Kelley Chris Chris Chris Chris Chris Kelley

Soutěžící vyřazený na kmenové radě: 

Pokud chcete vidět tabulku, kde je k vidění hlasování ze všech epizod, navštivte rubriku přehled série, kde navíc můžete tuto sérii ohodnotit.

Foto: CBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S39E05: Don't Bite the Hand That Feeds You

cz30%

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Oblíbení soutěžící S39

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Oblíbení vítězové