Survivor (Kdo přežije) Shrnutí epizody I Vote You Out And That's It

Shrnutí epizody I Vote You Out And That's It

Shrnutí epizody I Vote You Out And That's It

Přinášíme vám první shrnutí ze série Island of the Idols. V něm se dozvíte, jak se dařilo kmenům Lairo a Vokai v první epizodě, kdo navštívil Ostrov symbolů a kdo byl ze hry vyřazen.

1 0
2.10.2019

Článek čtete na vlastní riziko, protože obsahuje spoilery z poslední epizody. Pokud jste epizodu ještě neviděli, tak dál nepokračujte.

V tomto článku si shrneme, co důležitého se stalo v první epizodě třicáté deváté série Island of the Idols s názvem I Vote You Out And That's It.


Příjezd do hry:

Soutěž o odměnu a imunitu:

  • Zde se soutěžící poprvé setkávají s Jeffem.
  • Výzva: Soutěžící musí překonat překážky (síť a skluzavka). Jeden hráč musí hodit hák tak, aby za něj pak celý kmen mohl vytáhnout závaží do vzduchu a tím spustit most. Následně musí členové kmene vytvořit o plošinu žebřík tím, že se na sebe postaví na ramena a jeden člen tak dosáhne na lano, kterým se přitáhne a spustí dolů další lana. Všichni členové kmene se musejí dostat nahoru na plošinu a tři z nich složí skládačku. První tým, který složí skládačku, vyhrává imunitu a odměnu.
  • Odměna: křesadlo
  • Výzvu vyhrál kmen: Vokai

Ostrov symbolů:

  • Po soutěži dá Jeff kmeni Lairo pytlík se jmény jejich členů a ten, který se z nich vylosuje, pojede na Ostrov symbolů. Vylosovaným člověkem se stala Elizabeth. Ta se do tábora vrátí včas před kmenovou radou.
  • Na Ostrově symbolů se Elizabeth setkává s mentory Boston Robem a Sandrou Diaz-Twine.
  • Ti ji zde naučí, jak rozdělat oheň.
  • Elizabeth se po trochu praxe podaří oheň rozdělat a přijme výzvu na rozdělání ohně s Robem a pokud nad ním vyhraje, získá skrytý symbol imunity platný na další dvě kmenové rady. Když prohraje, přijde o svůj hlas na kmenové radě.
  • Elizabeth prohraje a přijde o svůj hlas.
  • Před odjezdem ještě musí Elizabeth náhodně vylosovat jméno člena z druhého kmene, který bude dalším návštěvníkem Ostrova symbolů.

Přehled hlasování:

Soutěžící: Aaron Chelsea Dean Elaine Elizabeth Karishma Missy Ronnie Tom Vince
Hlas: Vince Ronnie Ronnie Ronnie Ronnie Ronnie Vince Ronnie Ronnie

Vyřazený soutěžící:

Pokud chcete vidět tabulku, kde je k vidění hlasování ze všech epizod, zamiřte do rubriky série, kde také můžete tuto sérii ohodnotit.

Foto: CBS

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S39E07: I Was Born at Night, But Not Last Night

cz70%

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S39

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Největší oblíbenci

Oblíbení vítězové