Survivor (Kdo přežije) Výsledky ankety k sérii Edge of Extinction

Výsledky ankety k sérii Edge of Extinction

Výsledky ankety k sérii Edge of Extinction

Včera jsme pro vás připravili anketu, ve které jste vybírali, koho chcete zpět z Pokraje vymření a komu přejete výhru jednoho milionu dolarů a titul Posledního přeživšího. Jak tato anketa dopadla se můžete dočíst uvnitř článku.

2 0
15.5.2019

Hlasováním v anketě jste mohli vybrat hráče, kterému přejete návrat do hry z Pokraje vymření a v druhé anketě jste vybrali soutěžícího, kterého chcete jako vítěze série.

(Vybírali jste soutěžícího, u kterého chcete, aby doplnil tuto pětici.)


První ankety se zúčastnilo celkem 31 uživatelů s tím, že jste mohli hlasovat až pro tři soutěžící. Nejvíce si přejete, aby se z Pokraje vymření do hry vrátili s 12 hlasy Joe Anglim či David Wright. Za nimi je s osmi hlasy Kelley a sedmi hlasy Aubry. Z vašeho hlasování tak lze usoudit, že doufáte v návrat jednoho z navrátilců z předchozích řad. Jeden hlas za Aubry je poslední vyřazená Aurora, za kterou postupně následují Wardog, Chris, Reem, Eric a jediní dva, kteří od vás nedostali ani jeden hlas, jsou Ron a Julia.

Druhé ankety, ve které jste dávali hlas tomu z finálové pětice (nepočítaje navrátilce z Pokraje vymření), se celkem zúčastnilo 30 uživatelů. Svými hlasy jste rozhodli, že za vítěze chce většina z vás Ricka Devense, pro kterého hlasovalo 21 z vás. Ten má velký náskok před druhým místem, které obsadila Lauren se svými pěti hlasy. Následují Gavin a Victoria se dvěma hlasy a na posledním místě se umístila Julie, která od vás nezískala ani jeden hlas.

(Toto je pro vás vítěz série. Foto: CBS)

Jste s výsledky ankety spokojeni? Nezapomeňte, že již dnes v noci se dočkáme finální epizody, ve které se dozvíme, kdo to nakonec opravdu vyhraje.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S40E01: Greatest of the Greats

cz15%

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S40

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Největší oblíbenci