USA | 2000 | Pauza
48 sezón |
CBS
| 43 minut
Voyo
Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.
Obsazení:(více)
Soutěžící třicáté deváté série, který je majitelem fitness centra. V soutěži je členem původního kmene Lairo.
Celé jméno: Aaron Meredith
Datum narození: 16. prosince 1982
Věk: 36
Bydliště: Warwick, Rhode Island
Zaměstnání: majitel fitness centra
Zájmy: posilování, cestování a venkovní aktivity
Tři slova, která tě vystihují? Atraktivní, inteligentní a silný.
Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Na svého syna. Je neuvěřitelně chytrý, milý a zábavný.
Co tě vytáčí? Nevzdělanost, pomalá jízda v levém jízdním pruhu a líní lidé.
Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Můj otec. Po dobu 25 let dřel jako policista, aby zajistil svou rodinu, a přesto nikdy nevynechal žádný můj zápas.
Co o tobě není na první pohled zřejmé? Kdysi jsem měl stánek s vařenou kukuřicí. Jezdíval jsem po celém východním pobřeží a na festivalech je prodával.
Kterému hráči Survivoru se podobáš? Ozzy. Byl obrovským fyzickým přínosem, když došlo na výzvy, a také velmi pomáhal při chodu tábora. Prostě chytrý hráč a sociální hrozba.
Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Já pro to žiju! Musím předvést silnou sociální hru, protože kvůli mé fyzické zdatnosti budu mít na zádech velký terč. Vím, jak s lidmi pracovat, aby mě poznali, měli rádi a věřili mi.
–
Zdroj: CBS, Foto: CBS
V příští sezóně fanoušci Survivoru mohou očekávat další dvě série své oblíbené show o přežití, nicméně už nyní to vypadá, že stanice CBS s touto show počítá i do další sezóny, kdy by byla uvedena i jubilejní 50. série.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!