Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 108×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Chris Hammons

Chris Hammons

Soutěžící třicáté třetí série. Živí se jako advokát. V soutěži je členem původního kmene Takali.

Sezóny 1
2016 - 2016

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Christopher „Chris“ Hammons

Kmeny: Takali (fialový, Gen X) → Vanua (oranžový) → Vinaka (černý, spolčený kmen)

Umístění: 11/20 (28 dní, člen poroty)

Věk: 38

Bydliště: Moore, Oklahoma

Zaměstnání: advokát

Zájmy: Cvičení, díky kterému se zbavuji stresu; taktizování, abych byl úspěšný; a snaha být co nejlepší.

Jak se popisuje: Jsem velmi soutěživý, protože nerad prohrávám, a vytrvalý, protože se nikdy nevzdávám a jsem také bojovník.

Osobní úspěch: Vzešel jsem z ničeho. Poté, co mě v 15 letech opustil otec živící se jako drogový dealer, jsem žil v přívěsu, ve kterém netekla voda. Překonal jsem obrovské překážky. Nebýt mého sportovního stipendia za fotbal, tak bych školu nevystudoval. Povedlo se mi úspěšně dokončit i právnickou školu. Všechno jsem zvládl sám a získal jsem úctu celé komunity. V mém rodném městě Sulphur v Oklahomě stála několik let cedule s nápisem „Domov Chrise Hammonse“. Tu ceduli mám dodnes v garáži.

Co ho vytáčí: Praskání bublin ze žvýkaček. Nesnáším to. Kdybych mohl, zbavil bych svět všech žvýkaček.

Co ho inspiruje: Gerry Spence, protože je to nejlepší americký advokát, jaký kdy žil. Bojoval za práva Američanů déle, než jsem na světě. Dává mi motivaci pokračovat v té velké bitvě, aby i ti lidé, co jsou obviněni, utlačováni či poškozeni byli v Americe slyšet. Pokud my advokáti přestaneme bojovat, tak Američané přijdou o své hlasy. Gerry Spence je pravý vlastenec a nejláskyplnější muž, jakého jsem kdy potkal. Bez jeho snažení a cesty bych možná byl do konce života ztracen.

Co by si s sebou chtěl vzít na ostrov: Léčivý váček, který mi dal jeden indiánský náčelník a požehnal mu láskou a péčí, aby mi přinášel sílu v soutěžích. Deník a tužku, abych si mohl dokumentovat své dobrodružství, ale hlavně abych si mohl zapisovat všechny detaily o soutěžících a pamatoval si tak lépe jejich příběhy. A nakonec fotku svých synů. Stesk po nich bych využíval jako motivaci. Když bych byl na dně, podíval bych se na jejich fotku a smutek změnil v touhu po vítězství.

Co pro něj znamená být z Generace X: Pro mě to znamená tvrdě pracovat. Znamená to každé ráno vstát za nějakým účelem a s nějakým cílem. Znamená to, že v Americe můžete dokázat cokoliv, dokud tvrdě pracujete a nikdy se nevzdáváte.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: „Boston“ Rob Mariano. Jeho hra byla jedna z nejdominantněj­ších.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Moje hlavní motivace je vyhrát. Survivor miluji a chtěl jsem se ho zúčastnit už spoustu let. Život se ale někdy dobrodružstvím staví do cesty. Mám rád soutěžení a Survivor mám za tu největší hru a největší výzvu.

Proč si myslí, že zvládne hru: Vždycky jsem uměl zacházet s lidmi a jejich různými osobnostmi. Snesu se téměř se všemi typy lidí a dokážu si s nimi rozumět. Ve správný čas budu dělat velké tahy. Mám dobrou paměť, takže si budu pamatovat příběhy jednotlivých soutěžících a když bude třeba, tak je využiji. Zapadám jak do skupiny oblíbenců, tak i do skupiny outsiderů. Jsem takový hybrid.

Zdroj: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S43E03: I'll Sign The Divorce Papers

cz15%

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Nadcházející série bude mít delší epizody

Nadcházející série bude mít delší epizody

Kvůli probíhající stávce na podzim moc novinek na amerických televizních stanicích neuvidíme. To ale neplatí pro reality show Survivor, která se vrátí s novou řadou, jejíž epizody budou mít delší stopáž.

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama