Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 106×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Chris Hammons

Chris Hammons

Soutěžící třicáté třetí série. Živí se jako advokát. V soutěži je členem původního kmene Takali.

Sezóny 1
2016 - 2016

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Christopher „Chris“ Hammons

Kmeny: Takali (fialový, Gen X) → Vanua (oranžový) → Vinaka (černý, spolčený kmen)


Umístění: 11/20 (28 dní, člen poroty)

Věk: 38

Bydliště: Moore, Oklahoma

Zaměstnání: advokát

Zájmy: Cvičení, díky kterému se zbavuji stresu; taktizování, abych byl úspěšný; a snaha být co nejlepší.

Jak se popisuje: Jsem velmi soutěživý, protože nerad prohrávám, a vytrvalý, protože se nikdy nevzdávám a jsem také bojovník.

Osobní úspěch: Vzešel jsem z ničeho. Poté, co mě v 15 letech opustil otec živící se jako drogový dealer, jsem žil v přívěsu, ve kterém netekla voda. Překonal jsem obrovské překážky. Nebýt mého sportovního stipendia za fotbal, tak bych školu nevystudoval. Povedlo se mi úspěšně dokončit i právnickou školu. Všechno jsem zvládl sám a získal jsem úctu celé komunity. V mém rodném městě Sulphur v Oklahomě stála několik let cedule s nápisem „Domov Chrise Hammonse“. Tu ceduli mám dodnes v garáži.

Co ho vytáčí: Praskání bublin ze žvýkaček. Nesnáším to. Kdybych mohl, zbavil bych svět všech žvýkaček.

Co ho inspiruje: Gerry Spence, protože je to nejlepší americký advokát, jaký kdy žil. Bojoval za práva Američanů déle, než jsem na světě. Dává mi motivaci pokračovat v té velké bitvě, aby i ti lidé, co jsou obviněni, utlačováni či poškozeni byli v Americe slyšet. Pokud my advokáti přestaneme bojovat, tak Američané přijdou o své hlasy. Gerry Spence je pravý vlastenec a nejláskyplnější muž, jakého jsem kdy potkal. Bez jeho snažení a cesty bych možná byl do konce života ztracen.

Co by si s sebou chtěl vzít na ostrov: Léčivý váček, který mi dal jeden indiánský náčelník a požehnal mu láskou a péčí, aby mi přinášel sílu v soutěžích. Deník a tužku, abych si mohl dokumentovat své dobrodružství, ale hlavně abych si mohl zapisovat všechny detaily o soutěžících a pamatoval si tak lépe jejich příběhy. A nakonec fotku svých synů. Stesk po nich bych využíval jako motivaci. Když bych byl na dně, podíval bych se na jejich fotku a smutek změnil v touhu po vítězství.

Co pro něj znamená být z Generace X: Pro mě to znamená tvrdě pracovat. Znamená to každé ráno vstát za nějakým účelem a s nějakým cílem. Znamená to, že v Americe můžete dokázat cokoliv, dokud tvrdě pracujete a nikdy se nevzdáváte.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: „Boston“ Rob Mariano. Jeho hra byla jedna z nejdominantněj­ších.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Moje hlavní motivace je vyhrát. Survivor miluji a chtěl jsem se ho zúčastnit už spoustu let. Život se ale někdy dobrodružstvím staví do cesty. Mám rád soutěžení a Survivor mám za tu největší hru a největší výzvu.

Proč si myslí, že zvládne hru: Vždycky jsem uměl zacházet s lidmi a jejich různými osobnostmi. Snesu se téměř se všemi typy lidí a dokážu si s nimi rozumět. Ve správný čas budu dělat velké tahy. Mám dobrou paměť, takže si budu pamatovat příběhy jednotlivých soutěžících a když bude třeba, tak je využiji. Zapadám jak do skupiny oblíbenců, tak i do skupiny outsiderů. Jsem takový hybrid.

Zdroj: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S41E13: One Thing Left To Do... Win

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama