Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 106×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Deshawn Radden

Deshawn Radden

Soutěžící čtyřicáté první série, který studuje medicínu. V soutěži je členem původního kmene Luvu.

Sezóny 1
2021 - 2021

41. SÉRIE

Celé jméno: Deshawn Radden

Datum narození: 17. září 1995


Věk: 25

Bydliště: Miami, Florida

Rodné město: San Bernardino, Kalifornie

Zaměstnání: student medicíny

Zájmy: Vaření, tenis, skládání hudby.

Tři slova, která tě vystihují? Okouzlující, prohnaný, houževnatý.

Co tě vytáčí? Nejvíc mi leze na nervy, když mi někdo přikazuje, co mám dělat. Tím nemyslím, že mě to jenom mírně štve, mně se to z hloubi duše příčí. Poslyšte, neříkám, že všechno vím nejlíp, ale radši to zkusím po svém a neuspěju, než aby mi někdo říkal, co je „přijatelné“.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Pokaždé, když si stanovím nějaký cíl a dosáhnu ho, tak jsem na něj nejvíc hrdý. V poslední době jsem nejvíc hrdý na studium medicíny a na to, že už mám v kapse bakalářský i magisterský titul. Cítím, že letos ještě budu nejvíc hrdý na to, že jsem vyhrál Survivor.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Mí hrdinové jsou mí rodiče, protože brali výchovu velmi osobně. Oba měli dost náročné dětství a tak si dali za úkol vytvořit lepší životní podmínky pro mě a mé sourozence. Nejvíc hrdinské je však podle mě to, že vychovali pět skutečně milých lidí s dobrým srdcem a silnou morálkou, stejně jako jsou oni. To se v dnešní době moc nevidí.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Asi byste neřekli, že jsem hodně empatický a zaměřený na své nitro. Před ostatními působím dost společensky, ale taky hodně přemýšlím, někdy až moc, a jsem dost přecitlivělý vůči ostatním lidem a situacím, v nichž se nacházím. Považuju se za empatika a i když tak někdy nevypadám, dokážu vycítit emoce ostatních a sám své pocity dost prožívám. Jenom se to snažím dost skrývat, abych nevypadal tak zranitelně.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? No, řekněme si to upřímně, má hra bude nevídaná! Ale myslím si, že ze sociálního a psychického hlediska budu hrát nejvíc jako Cirie Fields, navíc se špetkou Wendella, který dokázal vyhrávat v klíčových chvílích a dobře uměl pracovat s porotou. Budu jako syn Cirie a Wendella!

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Věřím, že budu Poslední přeživší díky své kombinaci fyzických, psychických a sociálních dovedností. Studoval jsem hru v Survivoru, jako kdybych se učil na zkoušku z medicíny. Zjistil jsem, že pokud chcete přelstít, přehrát a přežít ostatní, musíte mít všechny tyto tři druhy schopností a umět je vyváženě využívat v různých částech hry. Myslím, že si umím dobře uvědomit své silné i slabé stránky, což spousta lidí nedokáže. Umím analyticky přemýšlet, abych si povšiml různých sociálních signálů, a jsem dost chytrý na to, abych díky kritickému myšlení překonal překážky a nenechal se jimi vynervovat. Vím, že jsem fyzicky zdatný, budu svému týmu pomáhat v soutěžích na začátku hry a pak budu vyhrávat i soutěže po sloučení, ale zároveň jsem dost prohnaný a vyloučím všechny fyzické hrozby, než se dostaneme do individuální fáze hry. Jsem přesvědčivý, ale ne výhružný. Jsem sečtělý, ale mám i selský rozum, a jsem dost empatický na to, abych vypadal důvěryhodně. Vážně mám pocit, že znám recept na výhru!

Hra:

  • Kmeny: Luvu (modrý)
  • Umístění: ?/18 (? dní)

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S41E13: One Thing Left To Do... Win

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama