Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 106×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Desiree Afuye

Desiree Afuye

Soutěžící třicáté šesté série, která je momentálně studentkou. V soutěži je členkou původního kmene Naviti.

Sezóny 1
2018 - 2018

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Desiree Afuye

Datum narození: 3. února 1996


Věk: 21

Bydliště: Brooklyn, New York

Zaměstnání: studentka

Zájmy: Cestování, debatování a sledování videí na Youtube.

Tři slova, která tě vystihují? Nezlomná, energická a opravdová.

Jaký je tvůj osobní úspěch? To, že jsem si našla bydlení a postavila se na vlastní nohy poté, co jsem byla bezdomovcem. Po ukončení prvního ročníku na škole jsem se neměla kam vrátit. Moji rodiče žili v Nikarague a oba mí bratři sice byli v USA, ale nejsou o moc starší než já, takže mi také nemohli pomoct. Proto jsem byla 1–2 měsíce bez domova.

Co tě vytáčí? Stěžování si.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Beyoncé. Pracuje tvrdě a všem to nandává. Doslova nastavuje standardy pro jakéhokoliv performera a umělce a také zvyšuje kvalitu. Když nevyhrála ocenění, tak měla vedle sebe na pódiu Adele a Kanyeho Westa, kteří ji bránily. Kdo jiný to dokáže? Je jedním z pár super lidí, kteří se procházejí po Zemi.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Obrázek kostlivce v hrobě (aby mi ukazoval, že život může být i horší), fotoknihu své rodiny, textové zprávy mezi mnou a mojí kamarádkou.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Michaele. Jsem silná černoška, která se nebojí dělat velké tahy. Neměla jsem lehký život a neočekávám, že vyhrát Kdo přežije bude jednoduché. Hodně se v Michaele shledávám, protože máme obě silnou vůli a jsem odhodlané a ochotné dělat cokoliv, aby jsme si splnily své cíle.

Proč ses přihlásila do Kdo přežije? Ten milion dolarů by mi drasticky změnil život. Měla bych také příběh pro knihu – o dívce, která se dostala z vesnice do Versailles. Viděla jsem všechno, od slumů k pokrokovému a pracovitému životu studentů v New Yorku. Chci změnit svůj život i okolí. Chci sobě i ostatním dokázat, že nehledě na to, co jste si zažili (pro mě to bylo to, že jsem byla bezdomovcem), tak můžete uspět.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Momentálně žiji v domě s dalšími sedmi holkami. Vím, jak se vypořádat se sedmi různými charaktery. Neustále urovnávám mezi nimi spory a uspořádávám domovní setkání a porady, což mě dělá nejen společenskou, ale také sympatickou a přizpůsobitelnou. Mám dobré zkušenosti v oblasti sportu, protože jsem na střední hrála basketbal a také cvičím v posilovně. Na škole získávám různé granty a stipendia, zatímco mí rodiče zůstávají v Nikarague a také jsem přínosem pro jakýkoliv tým.

Hra:

  • Kmeny: Naviti (fialový) → Malolo (oranžový) → Malolo (oranžový) → Lavita (černý, sloučený kmen)
  • Umístění: 11/20 (27 dní, členka poroty)

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Pěkné kozy, ale to je vše. Jsem rád, že jí nesežrali to divadýlko.

28.4.2019 | 21:36:47
SaDiablo

Fakt nemůžu vystát, jak furt řve.

20.4.2018 | 10:52:53

Stav překladu

Epizoda S41E13: One Thing Left To Do... Win

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama