Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 108×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Desiree Afuye

Desiree Afuye

Soutěžící třicáté šesté série, která je momentálně studentkou. V soutěži je členkou původního kmene Naviti.

Sezóny 1
2018 - 2018

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Desiree Afuye

Datum narození: 3. února 1996


Věk: 21

Bydliště: Brooklyn, New York

Zaměstnání: studentka

Zájmy: Cestování, debatování a sledování videí na Youtube.

Tři slova, která tě vystihují? Nezlomná, energická a opravdová.

Jaký je tvůj osobní úspěch? To, že jsem si našla bydlení a postavila se na vlastní nohy poté, co jsem byla bezdomovcem. Po ukončení prvního ročníku na škole jsem se neměla kam vrátit. Moji rodiče žili v Nikarague a oba mí bratři sice byli v USA, ale nejsou o moc starší než já, takže mi také nemohli pomoct. Proto jsem byla 1–2 měsíce bez domova.

Co tě vytáčí? Stěžování si.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Beyoncé. Pracuje tvrdě a všem to nandává. Doslova nastavuje standardy pro jakéhokoliv performera a umělce a také zvyšuje kvalitu. Když nevyhrála ocenění, tak měla vedle sebe na pódiu Adele a Kanyeho Westa, kteří ji bránily. Kdo jiný to dokáže? Je jedním z pár super lidí, kteří se procházejí po Zemi.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Obrázek kostlivce v hrobě (aby mi ukazoval, že život může být i horší), fotoknihu své rodiny, textové zprávy mezi mnou a mojí kamarádkou.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Michaele. Jsem silná černoška, která se nebojí dělat velké tahy. Neměla jsem lehký život a neočekávám, že vyhrát Kdo přežije bude jednoduché. Hodně se v Michaele shledávám, protože máme obě silnou vůli a jsem odhodlané a ochotné dělat cokoliv, aby jsme si splnily své cíle.

Proč ses přihlásila do Kdo přežije? Ten milion dolarů by mi drasticky změnil život. Měla bych také příběh pro knihu – o dívce, která se dostala z vesnice do Versailles. Viděla jsem všechno, od slumů k pokrokovému a pracovitému životu studentů v New Yorku. Chci změnit svůj život i okolí. Chci sobě i ostatním dokázat, že nehledě na to, co jste si zažili (pro mě to bylo to, že jsem byla bezdomovcem), tak můžete uspět.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Momentálně žiji v domě s dalšími sedmi holkami. Vím, jak se vypořádat se sedmi různými charaktery. Neustále urovnávám mezi nimi spory a uspořádávám domovní setkání a porady, což mě dělá nejen společenskou, ale také sympatickou a přizpůsobitelnou. Mám dobré zkušenosti v oblasti sportu, protože jsem na střední hrála basketbal a také cvičím v posilovně. Na škole získávám různé granty a stipendia, zatímco mí rodiče zůstávají v Nikarague a také jsem přínosem pro jakýkoliv tým.

Hra:

  • Kmeny: Naviti (fialový) → Malolo (oranžový) → Malolo (oranžový) → Lavita (černý, sloučený kmen)
  • Umístění: 11/20 (27 dní, členka poroty)

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Pěkné kozy, ale to je vše. Jsem rád, že jí nesežrali to divadýlko.

28.4.2019 | 21:36:47
SaDiablo

Fakt nemůžu vystát, jak furt řve.

20.4.2018 | 10:52:53

Stav překladu

Epizoda S42E13: It Comes Down to This

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Survivor oslaví další půlkulatiny

Survivor oslaví další půlkulatiny

Příští týden nás čeká premiéra čtyřicáté čtvrté série, avšak už nyní nám stanice CBS potvrdila, že se Survivor dočká i čtyřicáté páté série, kterou uvidíme letos na podzim. Jste zvědaví, co nového si pro nás podzimní řada připraví?

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama