Survivor (Kdo přežije) ​Eric Hafemann

​Eric Hafemann

​Eric Hafemann

Soutěžící třicáté osmé série. Živí se jako hasič. V soutěži je členem původního kmene Kama.

Sezóny 1
2019 - 2019

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Eric Hafemann

Věk: 34


Bydliště: Livermore, Kalifornie

Zaměstnání: hasič

Zájmy: Vandrování, basketbal, truhlaření a vlastně jakékoliv venkovní aktivity.

Jak se popisuje: nadšený, přátelský a spontánní

Osobní úspěch: Jsem nesmírně hrdý na své povolání. Musel jsem tvrdě pracovat a mít spoustu odhodlání, abych se dostal tam, kde jsem teď. Jsem na to hrdý, a také na svůj tým, do kterého patřím. Jsou to fajn lidi! Také jsem velmi pyšný na to, že jsem dobrý táta! Měl jsem nejlepšího otce na světě, takže mám co dělat, abych se mu vyrovnal. Zatím mi to jde docela dobře.

Co ho vytáčí: Nejvíc mi leze na nervy, když se lidi berou moc vážně. No tak, klídek, lidi. Taky se snažím myslet na to, že v 99,9 % případů NEJSEM ten nejchytřejší, nejskvělejší, nejzajímavější, nejpotřebnější nebo nejdůležitější člověk v místnosti.

Co ho inspiruje: Jako první člověk mě napadá můj starší syn Levi. Levi je úžasné dítě. Pár měsíců před druhými narozeninami mu diagnostikovali poruchu autistického spektra. Zkrátka se musel potýkat s výzvami, které většina dětí nezná, ale přesto je to nejradostnější, nejnezávislejší a nejpracovitější dítě, jaké znám. Je to opravdu výjimečný človíček a já jsem jeho táta. No není to super? Dodává mi veškerou motivaci!

Tři věci, co by si vzal na ostrov: fotku rodiny, knihu, surfovací prkno

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Musím jmenovat Tonyho Vlachose. Nemyslím si, že bychom si byli nějak podobní, ale určitě bychom se shodli na tom, jak by se ta hra měla hrát. Tony to drtil od začátku do konce. Chápal, že KAŽDÝ prvek hry, KAŽDÁ chvíle a KAŽDÁ situace má svou hodnotu a můžete ji využít tak, aby ovlivnila váš výsledek. Myslím, že většina hráčů si představuje jako figurky na hrací ploše pouze ty zřejmé prvky Survivora, ale ve skutečnosti je figurkou každičký detail. Chci být neustále v herním módu – jinak řečeno, nikdy nepřestanu hrát. Chci na to jít ze všech úhlů a se všemi hráči… a pořád. Tak se vyhrává – když si všímáte všech maličkostí a podle nich hrajete. Tony to tak dělal a já to budu dělat také.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Můj hlavní cíl je dobrodružství! Je pro mě hodně důležité a vždycky o něj usiluji. Také je to jedinečná příležitost, jak můžu svým synům ukázat, že se tvrdá práce vyplatí a rozhodně má cenu si jít i za nesplnitelnými sny! Tento pořad je dobrý způsob, jak vyprávět skvělý příběh!

Proč si myslí, že zvládne hru: Myslím, že mám hodně schopností, které prospějí týmu. Mám silnou pracovní morálku, umím dělat rukama, jsem silný a fyzicky zdatný a věřím, že umím ostatní ocenit. Také umím lidi držet pohromadě. Myslím, že mám dar prostřednictví, což se v Survivoru bude HODNĚ hodit! Někdo musí být to lepidlo, co udrží alianci pohromadě… a to bych mohl být já.

Hra:

  • Kmeny: Kama (žlutý) → Manu (modrý) → Vata (červený, sloučený kmen)
  • Umístění: 12/18 (22 dní) → ?/18 (? dní)

Videa

Zdroj: CBS,
překlad vytvořen ve spolupráci s Reality-show.eu.
Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nic moc nedokázal. Jestli se někdy v budoucnu neukáže v další řadě, tak to bude jeden z těch účastníků, které si už nikdo nebude pamatovat.

9.8.2020 | 22:37:28

Stav překladu

Epizoda S40E00: Survivor at 40: Greatest Moments and Players

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S40

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Největší oblíbenci