Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 108×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Hali Ford

Hali Ford

Soutěžící třicáté a třicáté čtvrté řady. Pohybuje se v oblasti práv. V soutěži je členkou původních kmenů Nagarote a Mana.

Sezóny 2
2015 - 2017

30. SÉRIE – WORLDS APART

Celé jméno: Hali Ford

Kmeny: Nagarote (červený, No Collar) → Nagarote (červený) → Merica (černý, spolčený kmen)

Umístění: 11/18 (22 dní, členka poroty)

Věk: 25

Bydliště: San Francisco, California

Zaměstnání: studentka práv

Zájmy: surfování, jiu jitsu, motocykly a cokoliv, co jí napadne

Jak se popisuje: neústupná, nezávislá a cílevědomá

Osobní úspěch: Zvládla jsem surfování na obrovské vlně loni na Kaui.

Co ji vytáčí: Nemaximalizující čas a zdroje.

Co ji inspiruje: Clara S. Foltz – první žena právnička na západním pobřeží a zakladatelka funkce veřejný obhájce. Obdivuji její postoj k právu a k životu. Má škola, UC Hastings, ji odmítla přijat kvůli jejímu pohlaví, tak se rozhodla ji žalovat a školu ukončila jako nejlepší ze třídy (mezitím dokonce vychovávala pět dětí).

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: knihu o právu, deník a prupisku, ukulele

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Parvati Shallow, protože je zábavná a čiperná, ale přitom nenápadně taktizuje jak ve strategii, tak i v sociální hře. Je fyzicky silná a nic ji nezdolá. Máme taky stejné tetování.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Kvůli hře samotné. Je to pro člověka naprostá výzva a něco, co bude člověk jednou vykládat svým vnoučatům.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem velmi vynalézavá. Minulé léto jsem během táboření chytila rybu pomocí plastové tašky a následně ji očistila a uvařila pro přátele. Mám pořád radost a jsem zábavná, takže v sociální hře nebudu mít problémy. Také jsem dobrá v konání úkonů pod tlakem.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Se vším si poradím a ničeho nenechám, dokud to nedostanu. Kdo přežije nebude výjimkou.

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Mana (oranžový) → Mana (oranžový) → Mana (oranžový) → Maku Maku (žlutý, spolčený kmen)

Umístění: 13/20 (21 dní, členka poroty)

Věk: 26

Bydliště: Knoxville, Tennessee

Jak se změnila od poslední hry: Jsem zpět se zlepšenou sebereflexí, s novou vášní pro Survivor a s touhou pomstít svoji minulou promarněnou hru.

Jaké dovednosti ji učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučila: Snadno navazuji pevné pouta s různými typy osobností, jsem vynalézavá a šikovná, co se týče života v divočině, a také jsem celkem chytrá. Řekla bych, že nejužitečnější dovednost, kterou jsem se naučila od poslední hry, je, jak hrát Kdo přežije. Také jsem se stala advokátkou v oblasti trestního práva, což zahrnuje denní vypořádávání se s policejními nesmysly. To by se mi mohlo hodit i v této hře.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšná: Na nic. Upřímně, nehlásila bych se k ničemu, co jsem v minulé řadě udělala.

Čeho nejvíce lituje: Všeho. Ale kdybych měla jmenovat jen jednu věc, tak to bude neúspěch ve změně taktiky ihned po sloučení.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Minulou hru jsem měla srdce i mysl všude, jen ne ve hře. Tentokrát budu hrát naplno. Pokud je zločin hrát Kdo přežije bez lítosti, tak mě po finálové kmenové radě rovnou zavřete do vězení. V této hře je spoustu velkých hráčů, a já jsem připravená se zmocnit stejného titulů.

Zdroj: CBS, CBS

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiders 01

Kočka

9.8.2019 | 15:41:18
S.T.A.L.K.E.R.

Jako hráčka to moc nezvládala, ale byla radost koukat se na takovou kočku.

22.4.2019 | 13:19:11

Stav překladu

Epizoda S43E03: I'll Sign The Divorce Papers

cz30%

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Nadcházející série bude mít delší epizody

Nadcházející série bude mít delší epizody

Kvůli probíhající stávce na podzim moc novinek na amerických televizních stanicích neuvidíme. To ale neplatí pro reality show Survivor, která se vrátí s novou řadou, jejíž epizody budou mít delší stopáž.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama