Survivor (Kdo přežije) Hali Ford

Hali Ford

Hali Ford

Soutěžící třicáté a třicáté čtvrté řady. Pohybuje se v oblasti práv. V soutěži je členkou původních kmenů Nagarote a Mana.

Sezóny 2
2015 - 2017

30. SÉRIE – WORLDS APART

Celé jméno: Hali Ford

Kmeny: Nagarote (červený, No Collar) → Nagarote (červený) → Merica (černý, spolčený kmen)


Umístění: 11/18 (22 dní, členka poroty)

Věk: 25

Bydliště: San Francisco, California

Zaměstnání: studentka práv

Zájmy: surfování, jiu jitsu, motocykly a cokoliv, co jí napadne

Jak se popisuje: neústupná, nezávislá a cílevědomá

Osobní úspěch: Zvládla jsem surfování na obrovské vlně loni na Kaui.

Co ji vytáčí: Nemaximalizující čas a zdroje.

Co ji inspiruje: Clara S. Foltz – první žena právnička na západním pobřeží a zakladatelka funkce veřejný obhájce. Obdivuji její postoj k právu a k životu. Má škola, UC Hastings, ji odmítla přijat kvůli jejímu pohlaví, tak se rozhodla ji žalovat a školu ukončila jako nejlepší ze třídy (mezitím dokonce vychovávala pět dětí).

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: knihu o právu, deník a prupisku, ukulele

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Parvati Shallow, protože je zábavná a čiperná, ale přitom nenápadně taktizuje jak ve strategii, tak i v sociální hře. Je fyzicky silná a nic ji nezdolá. Máme taky stejné tetování.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Kvůli hře samotné. Je to pro člověka naprostá výzva a něco, co bude člověk jednou vykládat svým vnoučatům.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem velmi vynalézavá. Minulé léto jsem během táboření chytila rybu pomocí plastové tašky a následně ji očistila a uvařila pro přátele. Mám pořád radost a jsem zábavná, takže v sociální hře nebudu mít problémy. Také jsem dobrá v konání úkonů pod tlakem.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Se vším si poradím a ničeho nenechám, dokud to nedostanu. Kdo přežije nebude výjimkou.

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Mana (oranžový) → Mana (oranžový) → Mana (oranžový) → Maku Maku (žlutý, spolčený kmen)

Umístění: 13/20 (21 dní, členka poroty)

Věk: 26

Bydliště: Knoxville, Tennessee

Jak se změnila od poslední hry: Jsem zpět se zlepšenou sebereflexí, s novou vášní pro Survivor a s touhou pomstít svoji minulou promarněnou hru.

Jaké dovednosti ji učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučila: Snadno navazuji pevné pouta s různými typy osobností, jsem vynalézavá a šikovná, co se týče života v divočině, a také jsem celkem chytrá. Řekla bych, že nejužitečnější dovednost, kterou jsem se naučila od poslední hry, je, jak hrát Kdo přežije. Také jsem se stala advokátkou v oblasti trestního práva, což zahrnuje denní vypořádávání se s policejními nesmysly. To by se mi mohlo hodit i v této hře.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšná: Na nic. Upřímně, nehlásila bych se k ničemu, co jsem v minulé řadě udělala.

Čeho nejvíce lituje: Všeho. Ale kdybych měla jmenovat jen jednu věc, tak to bude neúspěch ve změně taktiky ihned po sloučení.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Minulou hru jsem měla srdce i mysl všude, jen ne ve hře. Tentokrát budu hrát naplno. Pokud je zločin hrát Kdo přežije bez lítosti, tak mě po finálové kmenové radě rovnou zavřete do vězení. V této hře je spoustu velkých hráčů, a já jsem připravená se zmocnit stejného titulů.

Zdroj: CBS, CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiders 01

Kočka

9.8.2019 | 15:41:18
S.T.A.L.K.E.R.

Jako hráčka to moc nezvládala, ale byla radost koukat se na takovou kočku.

22.4.2019 | 13:19:11

Stav překladu

Epizoda S40E00: Survivor at 40: Greatest Moments and Players

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S40

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Největší oblíbenci