Survivor (Kdo přežije) James Lim

James Lim

James Lim

Soutěžící třicáté šesté série. Pracuje jako analytik. V soutěži je členem původního kmene Malolo.

Sezóny 1
2018 - 2018

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: James Lim

Datum narození: 17. března 1993


Věk: 24

Bydliště: New York City, NY

Zaměstnání: podnikový analytik

Zájmy: Cvičení, chození po restauracích a barech, cestování do dalekých destinací.

Tři slova, která tě vystihují? Mazaný, rezolutní a ambiciózní.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Získal jsem prezidentské stipendium od úřadu Baracka Obamy a byl jsem stážistou jeho administrativy v Bílém domě. Na vysoké jsem byl sprinter za Harvard Track and Field a později jsem byl zvolen za kapitána týmu, což ze mě udělalo prvního kapitána asijského původu v historii tohoto programu.

Co tě vytáčí? Pomalí chodci, povrchní lidé a bigotní lidé.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Můj děda, který pochází z vesnice v Korei, přežil Korejskou válku, chodil na nejlepší vysokou školu v zemi a stal se úspěšným podnikatelem. Přišel odnikud, zdolával různé překážky a nepřízně, ale stále dával najevo svou lásku k rodině. Před pár lety umřel, ale zůstává pro mě inspirací ve všem, co dělám.

Jaké tři věci by sis s sebou vzal na ostrov? Fotku rodiny, americkou vlajku, deník a pero.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Yulu Kwonovi. Máme až podivně podobný život, oba jsme korejsko-američtí konzultanti v managementu a plánuji jít v jeho šlépějích, což znamená být v pohodě, klidný a soustředěný během hry. Yulova cesta Survivorem pozitivně přispěla k reprezentaci Asijských Američanů v televizi a doufám, že se mi bude dařit stejně.

Proč ses přihlásil do Kdo přežije? Survivor je dobrodružství jako žádné jiné. Vše, co představuje – divočina, výzvy, ostatní trosečníci z různých koutů Ameriky – bude pro mě šancí, abych se dostal ze své bubliny, ve které jsem většinu svého života a abych se vystavil psychice, emocím a mentalitě jako nikdy předtím. Chopím se výzev a budu si to po celou dobu užívat.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Neexistuje vzorec, jak vyhrát Kdo přežije. Nicméně existují nějaké vlastnosti, které pomůžou hráči dostat se daleko. Já věřím, že mám většinu z nich – jsem týmový hráč, sportovní, přátelský a vytrvalý. Budu se snažit být nápomocný a sympatický a budu přínosem pro všechny kolem mě a zároveň si budu pomalu a strategicky dláždit cestu až k samotnému konci.

Hra:

  • Kmeny: Malolo (oranžový) → Naviti (fialový) → Malolo (oranžový)
  • Umístění: 15/20 (17 dní)

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S39E03: Honesty Would Be Chill

cz35%

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Oblíbení soutěžící S39

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Oblíbení vítězové