Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 108×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

James Lim

James Lim

Soutěžící třicáté šesté série. Pracuje jako analytik. V soutěži je členem původního kmene Malolo.

Sezóny 1
2018 - 2018

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: James Lim

Datum narození: 17. března 1993

Věk: 24

Bydliště: New York City, NY

Zaměstnání: podnikový analytik

Zájmy: Cvičení, chození po restauracích a barech, cestování do dalekých destinací.

Tři slova, která tě vystihují? Mazaný, rezolutní a ambiciózní.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Získal jsem prezidentské stipendium od úřadu Baracka Obamy a byl jsem stážistou jeho administrativy v Bílém domě. Na vysoké jsem byl sprinter za Harvard Track and Field a později jsem byl zvolen za kapitána týmu, což ze mě udělalo prvního kapitána asijského původu v historii tohoto programu.

Co tě vytáčí? Pomalí chodci, povrchní lidé a bigotní lidé.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Můj děda, který pochází z vesnice v Korei, přežil Korejskou válku, chodil na nejlepší vysokou školu v zemi a stal se úspěšným podnikatelem. Přišel odnikud, zdolával různé překážky a nepřízně, ale stále dával najevo svou lásku k rodině. Před pár lety umřel, ale zůstává pro mě inspirací ve všem, co dělám.

Jaké tři věci by sis s sebou vzal na ostrov? Fotku rodiny, americkou vlajku, deník a pero.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Yulu Kwonovi. Máme až podivně podobný život, oba jsme korejsko-američtí konzultanti v managementu a plánuji jít v jeho šlépějích, což znamená být v pohodě, klidný a soustředěný během hry. Yulova cesta Survivorem pozitivně přispěla k reprezentaci Asijských Američanů v televizi a doufám, že se mi bude dařit stejně.

Proč ses přihlásil do Kdo přežije? Survivor je dobrodružství jako žádné jiné. Vše, co představuje – divočina, výzvy, ostatní trosečníci z různých koutů Ameriky – bude pro mě šancí, abych se dostal ze své bubliny, ve které jsem většinu svého života a abych se vystavil psychice, emocím a mentalitě jako nikdy předtím. Chopím se výzev a budu si to po celou dobu užívat.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Neexistuje vzorec, jak vyhrát Kdo přežije. Nicméně existují nějaké vlastnosti, které pomůžou hráči dostat se daleko. Já věřím, že mám většinu z nich – jsem týmový hráč, sportovní, přátelský a vytrvalý. Budu se snažit být nápomocný a sympatický a budu přínosem pro všechny kolem mě a zároveň si budu pomalu a strategicky dláždit cestu až k samotnému konci.

Hra:

  • Kmeny: Malolo (oranžový) → Naviti (fialový) → Malolo (oranžový)
  • Umístění: 15/20 (17 dní)

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S43E03: I'll Sign The Divorce Papers

cz15%

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Nadcházející série bude mít delší epizody

Nadcházející série bude mít delší epizody

Kvůli probíhající stávce na podzim moc novinek na amerických televizních stanicích neuvidíme. To ale neplatí pro reality show Survivor, která se vrátí s novou řadou, jejíž epizody budou mít delší stopáž.

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama