Survivor (Kdo přežije) Lauren Beck

Lauren Beck

Lauren Beck

Soutěžící třicáté deváté série, která se živí tím, že je chůvou. V soutěži je členkou původního kmene Vokai.

Sezóny 1
2019 - 2019

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Celé jméno: Lauren-Ashley Beck

Datum narození: 17. listopadu 1990


Věk: 28

Bydliště: Glendale, Kalifornie

Zaměstnání: chůva

Zájmy: Snědení celého sáčku pálivých křupek Cheetos na posezení při sledování dokumentárních krimiseriálů, smích svým vlastním vtipům, psaní a blogování, hudební festivaly, upovídanost… Můj nevlastní táta říkává, že mám dobrou výřečnost. Díky, tati!

Tři slova, která tě vystihují? Temperamentní, přizpůsobivá a svědomitá.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? V 17 letech jsem se přestěhovala z Michiganu přes celou zemi až do Los Angeles a vybudovala jsem si pro sebe stabilní život. Všichni víme, jak to v Los Angeles vypadá s nájmy. I když znám hodně lidí, kteří se přestěhovali, já to zvládla. Houževnatost je mé druhé jméno!

Co tě vytáčí? Lidi, kteří se zeptají „Můžu si vzít hranolek?“, ale než vůbec stihnu odpovědět, už si ho sami vezmou. Když někdo říká „doslova“ před každou větou (taky to dělám). Nedochvilnost (když přijdeš na čas, stejně jdeš pozdě). Hovory ve třetí osobě. Když lidi tleskají po přistání letadla.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Můj nevlastní táta Charles. Vychovával mě od doby, kdy mi bylo 10 měsíců. Žádná holčička by si nemohla přát lepšího tátu. Vždycky mi přinese kafe ze Starbucksu, když ho o to požádám. A podobné maličkosti. On je ta nejlepší věc, která potkala mě a moji rodinu.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Že umím tu nejlepší imitaci Britney Spears, jakou jste kdy slyšeli.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Troyzanovi, protože jsme oba sexy. Cirie, protože je to nejlepší sociální hráčka vůbec, ne asi! Taky o sobě ráda říkám, že jsem gangster v kostýmku Oprah. A v neposlední řadě i Sandře, protože nemám problém hrát nemilosrdně a dělat velké tahy, abych se tak sama dostala dál. Královna zůstane královnou!

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Umím neskutečně dobře navazovat vztahy s ostatními, já prostě zbožňuju lidi! Mám fyzické i psychické schopnosti, které mě dostanou až na samotný konec. Lidé mě většinou podceňují, čehož určitě využiju ve svůj prospěch. Prostě a jednoduše chci být druhou černoškou, která vyhraje tuhle hru.

Hra:

  • Kmeny: Vokai (fialový)
  • Umístění: ?/20 (? dní)

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nesympatická. Ty její vykulené oči mě budou strašit dlouho. :D

9.8.2020 | 23:39:40

Stav překladu

Epizoda S40E00: Survivor at 40: Greatest Moments and Players

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S40

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Největší oblíbenci