USA | 2000 | Pauza
48 sezón |
CBS
| 43 minut
Voyo
Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.
Obsazení:(více)
Soutěžící čtyřicáté druhé série, která je mámou v domácnosti. V soutěži je členkou původního kmene Taku.
Celé jméno: Marya Patrice Sherron
Datum narození: 26. března 1974
Věk: 47
Bydliště: Noblesville, Indiana
Rodné město: Lansing, Michigan
Zaměstnání: matka v domácnosti
Zájmy: Zahradničení, psaní poezie a mluveného slova, pilates.
Tři slova, která tě vystihují? Pikantní, chytrá a milující.
Co tě vytáčí? Když si někdo monstrózně kýchne jako trpaslík Kejchal a nezakryje si nos. Panebože! A zlí lidé.
Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? Věřím, že žiju svůj život, jak bych měla – jsem sama sebou, mám se ráda a respektuju se. Také mám celkem skvělá ocenění za učitelské výkony. My mámy musíme také říct, že největším úspěchem jsou naše děti – myslím, že to se rozumí samo sebou.
Kdo je tvým hrdinou a proč? Kious Kelly. Kious byl prvním zdravotníkem v New Yorku, který zemřel na Covid-19. Svůj život věnoval ostatním. Byl velmi oblíbeným a váženým zdravotním bratrem. Zemřel 24. března 2020. Byl to můj bratr.
Co o tobě není na první pohled zřejmé? Možná proto, že vždycky stojím před lidmi v nějakém vůdčím postavení, všichni předpokládají, že jsem hodně silná, nemám problémy a nikdy jsem neudělala žádnou chybu. Ve skutečnosti jsem udělala hromadu chyb a hodně jsem se z toho poučila. Taky jsem hodně laskavá – když někdo trpí, já trpím s ním. Jsem velká měkkota.
Kterému hráči Survivoru se podobáš? Ironicky budu směsicí Angeliny a Tonyho. Angelina měla bouřlivé první týdny, ale pak se jí povedlo zmizet z radaru a došla až na konec. Tony do hry vnáší povzbudivou, zábavnou a lehkomyslnou energii. Než v něm ostatní začali vidět hrozbu, bylo už pozdě.
Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Mým největším přínosem je má emoční inteligence a schopnost precizně číst v lidech. Budu hrát tak, že ve finálové trojici budu mít snadné argumenty pro výhru. Ve finále se vyplatí být oblíbená, chytrá a vyznat se ve hře, což mi zaručí hlasy na výhru.
Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
V příští sezóně fanoušci Survivoru mohou očekávat další dvě série své oblíbené show o přežití, nicméně už nyní to vypadá, že stanice CBS s touto show počítá i do další sezóny, kdy by byla uvedena i jubilejní 50. série.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!