Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 108×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
45 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Sebastian Noel

Sebastian Noel

Soutěžící třicáté šesté série. Živí se jako rybářský průvodce. V soutěži je členem původního kmene Naviti.

Sezóny 1
2018 - 2018

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Sebastian Noel

Datum narození: 20. července 1994


Věk: 22

Bydliště: Satellite Beach, Florida

Zaměstnání: rybářský průvodce

Zájmy: Rybaření, surfování, vaření, život, láska, cestování a zahradničení.

Tři slova, která tě vystihují? Přátelský, dobrodružný a nezávislý člověk.

Jaký je tvůj osobní úspěch? To, že jsem oblíbeným člověkem každého. Opravdu si užívám poznávání nových lidí z různých vrstev života, spřátelím se s nimi, držím si je v životě a celou dobu se smějeme.

Co tě vytáčí? Když ti někdo zavolá, a ty ten hovor prošvihneš o pár sekund, tak se rozhodneš zavolat zpátky, ale ten dotyčný už to nezvedá, zavoláš mu i třikrát po sobě, ale on to stále nezvedá.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Bob Marley. Ten muž věděl, jak žít. Rozuměl, co to znamená žít a inspiroval lidi, aby milovali život, který žijí a aby žili život, který milují. Musím se usmívat pokaždé, když na toho báječného člověka myslím.

Jaké tři věci by sis s sebou vzal na ostrov? Voděodolný foťák, nástroj na lovení ryb (tzv. Hawaiian sling), velkou mísu želé bonbónů.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Tysonovi. Věděl, jak hrát hru se smíchem, kreativitou a u toho si to užívat. On je opravdu svobodný člověk.

Proč ses přihlásil do Kdo přežije? Celý život čekám na příležitost ukázat světu všechny dovednosti, které můžu nabídnout. Cítím, že je to mé volání. Navíc se mě skoro každý, koho znám, pořád ptá „Sebe, proč ještě nejsi v Kdo přežije?“. Tak nějak cítím, že teď je můj čas zazářit.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Pro tuto hru jsem jako dělaný. Většinu svého života jsem strávil venku vystaven všem elementům a hodně toho bylo spojeno s fyzickou námahou. Jde mi to s lidmi a snadno si vytvářím přátelé. Užívám si, když můžu být v riskantních situacích. Dokáži v různých situacích vyřešit i ty nejmenší zádrhely, které by ostatní ani nenapadly.

Hra:

  • Kmeny: Naviti (fialový) → Malolo (oranžový) → Yanuya (zelený) → Lavita (černý, sloučený kmen)
  • Umístění: 6/20 (36 dní, člen poroty)

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Tak tenhle týpek, to bylo něco. Absolutně v KAŽDÉM záběru vypadal jak opilý, sjetý a zkouřený gay. Jinak ale v pohodě kluk.

28.4.2019 | 21:50:47

Stav překladu

Epizoda S42E13: It Comes Down to This

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Survivor oslaví další půlkulatiny

Survivor oslaví další půlkulatiny

Příští týden nás čeká premiéra čtyřicáté čtvrté série, avšak už nyní nám stanice CBS potvrdila, že se Survivor dočká i čtyřicáté páté série, kterou uvidíme letos na podzim. Jste zvědaví, co nového si pro nás podzimní řada připraví?

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama