Survivor (Kdo přežije)
94/100 - 106×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Vysílá se
vysílání
40 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

Xander Hastings

Xander Hastings

Soutěžící čtyřicáté první série, který je vývojářem aplikací. V soutěži je členem původního kmene Yase.

Sezóny 1
2021 - 2021

41. SÉRIE

Celé jméno: Alexander „Xander“ Hastings

Datum narození: 11. srpna 2000


Věk: 20

Bydliště: Chicago, Illinois

Rodné město: Jacksonville, Florida

Zaměstnání: vývojář aplikací

Zájmy: Volné lezení, road tripy, nakupování ve starožitnostech, grafický design.

Tři slova, která tě vystihují? Nezávislý, houževnatý, dobrodružný.

Co tě vytáčí? Lenost a namyšlenost, zejména od lidí, kteří jen štěkají rozkazy.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Nike Cross Nationals je hlavní šampionát přespolního běhu a mně se líbí, když jsou lidi překvapení, že se můj tým ze střední školy vůbec kvalifikoval. Podmínky v den závodu byly dost neradostné. Trasa byla kopcovitá, promočená a rozbahněná, teplota dosahovala mrazivých 4°C, lilo jako z konve a zcela jasně to nebylo nic pro kluky z Floridy. Všem bylo mizerně, ale když jsem viděl, že i ti nejlepší z nejlepších jsou plní strachu a obav, pocítil jsem příval sebejistoty. I když nám předpovídali fiasko, skončili jsme v první desítce.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Nepochybně můj táta. Obětoval všechno pro svoji rodinu a zejména pro mě, abych se mohl věnovat svým nevázaným dobrodružstvím a ambicím. Sloužil u námořnictva a u Mírových sborů a nyní působí jako prominentní doktor v naší obci v Jacksonvillu. Lidé ho zbožňují a nejvíc já. Navíc mi neustále dává najevo, jak je na mě hrdý, a podporuje mě v jakémkoliv směru, kterým se v životě chci vydat.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Zbožňuju honbu za novými znalostmi a zkušenostmi. Strávil bych celé hodiny debatováním o genialitě návrhu Richarda Serry na budovu IRS v New Yorku, nebo o tom, jak mandarínská čínština umožňuje kreativnější myšlení, nebo jak jsem s jednou laboratoří právě dokončil práci na vytvoření fotografie Krabí mlhoviny za pomoci Dopplerova jevu a Keplerova třetího zákona, nebo o algoritmu pro widget mé poslední aplikace, nebo o teplém slunečním světle zlaté hodiny, když slunce vychází nad obzor při chladném ránu v národním parku Skalnatých hor, nebo o potulování po přeplněných bazarech v západní Číně. Chci zažít tisíce životů, než ten můj skončí.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Komukoliv z okouzlujících krasavců a siláků v soutěžích, stačí si jen vybrat: Jay, Joe, Devon. Nejvíc budu asi hrát jako Jay, taky kluk z Floridy – díky fyzickým schopnostem se dostanu do sloučení, ale hlavně navážu silné vztahy, všechny okouzlím a tajně budu přemýšlet ultratakticky.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Budu Posledním přeživším, protože jsem všeuměl a nic mě v životě nezastaví. Pokud nejsem se svou situací spokojený, změním ji a vytvořím si takový svět, jak ho chci vidět. V každé sociální oblasti, do které se dostanu, umím navázat hluboká pouta. Žiju tak rozmanitý život, že se dokážu vcítit úplně do každého. Mám silnou disciplínu a nevydechnu si, dokud ten milión nebude můj, ale za žádnou cenu se nebudu chovat samolibě nebo namyšleně.

Hra:

  • Kmeny: Yase (žlutý)
  • Umístění: ?/18 (? dní)

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anMu

Za mě vítěz série. Škoda, že nehrál o 10 let dříve, kdy se ještě vítěz vybíral čistě za hru a ne jestli je člen nějaké “menšiny”

17.12.2021 | 10:21:13

Stav překladu

Epizoda S41E13: One Thing Left To Do... Win

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravuje tým z Reality-Show.eu

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Oblíbení soutěžící S42

Reklama

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama