Sweet Magnolias (Sladké magnólie)
76/100 - 10×

Sweet Magnolias(Sladké magnólie)

Seriál se soustředí na tři kamarádky z Jižní Karolíny, prožívají společně jak jejich kariéru, vztahy, tak své rodinné trable.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Anneliese Judge (Annie Sullivan), Chris Klein (Bill Townsend), Justin Bruening (Cal Maddox), Brooke Elliott (Dana Sue Sullivan), Heather Headley (Helen Decatur), Logan Allen (Kyle Townsend), JoAnna Garcia (Maddie Townsend), Jamie Lynn Spears (Noreen Fitzgibbons), Carson Rowland (Tyler Townsend)

Co by se mělo ve druhé řadě stát?

Co by se mělo ve druhé řadě stát?

Existují některé děje, které by diváci seriálu Sladkých magnólií rádi viděli ve druhé řadě. Přinášíme vám v následujícím článku devět příkladů toho, co by se ve druhé řadě mělo objevit.

1 0
2.5.2021

Někdy se objeví televizní drama, které diváky skutečně semele. Může to být seriál komediální, inteligentní nebo okouzlující. Naštěstí Sladké magnólie od Netflixu mají tyto tři věci. Seriál má romantiku, přátelství, byznys a hezké městečko, kde každý ví o všem a o všech. Když se seriál vrátí s druhou řadu, existují některé děje, které by diváci opravdu rádi uviděli. Ať už se to týká vztahů nebo obchodu obecně, tyto okamžiky by v příštím pokračování tohoto populárního dramatu fungovaly opravdu dobře.

Maddie se postaví Billovi

Maddie a její bývalý manžel Bill nebudou mít nikdy v televizi jeden z největších milostných příběhů, protože nechal otěhotnět jinou ženu a odešel. Maddie byla naprosto zlomená, protože si myslela, že jsou šťastní, když spolu vychovávají své tři děti a že mají perfektní rodinný život. Bylo by skvělé vidět Maddie postavit se Billovi ve druhé řadě. Dal najevo, že se chce dát zase dohromady, a Maddie měla výhrady, ovšem měla by mu to opravdu vytmavit za to, jak jí zradil.

Helen otěhotní

Helen Decatur prozradila, že chce mít dítě, takže ve druhé řadě by určitě měla otěhotnět. Bylo by úžasné vidět Helenu najít své štěstí, které hledala. A její těhotenství by bylo docela veselé, protože je to opravdu velmi inteligentní postava. Nezastavila by se, kdyby měla mluvit o celém tom procesu a bolestech.

Ryan si uvědomí, že chce dítě

Ryan a Helen jsou staří milenci, kteří se znovu sešli. Nakonec jí ovšem zlomil srdce tím, že s ní nechtěl mít rodinu. Ryan a Helen mají skutečně epický románek a bylo by potěšující vidět Ryana, jak se připlazí zpět a řekne Helen, že by samozřejmě s ní dítě chtěl mít. Po nějaké době by si možná uvědomil, jak dobře se měl a jak krásný může být jejich život.

Dana Sue Annie vysvětlí vše o jejím tátovi

Na konci první řady fanoušci zahlédli napětí mezi Danou Sue a jejím bývalým, se kterým měla dceru Annie. Dana Sue se zdráhá skutečně vysvětlit, co se stalo. Všichni diváci vědí, že ho požádala, aby z města odešel a on tak udělal. Ve druhé řadě by bylo skvělé, kdyby tento příběh byl fanouškům vysvětlen.

Dámy pojedou na dovolenou

Prázdniny jsou velkou součástí The Real Housewives a dalších reality show, protože mohou vyvolat zábavné okamžiky a drama. Bylo by skvělé vidět dámy ze Serenity odjet na dovolenou ve druhé řadě. Všichni se musí uvolnit a dobře se poavit, protože každý si prošel v osobním i pracovním životě hodně. Možná se Dana Sue může dokonce zamilovat, když budou pryč.

Lázně budou skvělým úspěchem

Bylo zábavné sledovat, jak tři nejlepší kamarádky společně podnikají v první řadě, když si otevřely lázně. Měly ovšem jeden problém za druhým, takže ve druhé řadě Sladkých magnólií by bylo úžasné, kdyby lázně vynášely nějaký zisk. To by bylo dobré pro sebeúctu všech a mohlo by to také pomoci Maddie znovu se spojit s lidmi ze Serenity. Musí ji přestat soudit a začít si uvědomovat, že neudělala nic špatného. Rozvod se skutečně dějí a vše je v pořádku.

Cal a Maddie se zasnoubí

Maddien hlavní milostný vztah s Calem je hlavní zápletkou první řady a měli určité komunikační problémy. Ale kromě toho se nezdá, že by existoval nějaký důvod, proč by neměli být spolu. Pokud by se Cal a Maddie zasnoubili v další řadě, bylo by hezké vidět ji znovu šťastnou. To by se také mohlo stát ve finále druhé řady (nebo by snad fanoušci nevěděli, co řekla, což by byl skvělý cliffhanger před potenciální třetí řadou). Vypadá to, že tento pár potřebuje trochu popostrčit.

Dana Sue se dostane do milostného trojúhelníku

Mnoho fanoušků seriálu se věnuje Daně Sue a jejímu šéfkuchaři Erikovi, ale také se krátce pohnula s Jeremym. Jeremy je farmář a on a Dana Sue spolu vycházejí opravdu dobře, ale na druhou stranu i ona a Erik mají jiskru. Bylo by zábavné vidět, jak se postava zapojuje do epického a dramatického milostného trojúhelníku.

Annie bude mít výstavu svých fotografií

Annie je klasická dospívající dívka se skutečnými emocemi a bylo by dobré vidět tuto postavu, jak vystavuje svoje fotografie. Už ukázala, jak je v tomto kreativním procesu mimořádná a mohlo by to pomoci sblížit ji a její matku, protože Dana Sue uvidí, jak moc to pro ni znamená.

Foto: Netflix

Myslíte si, že by se mělo udát ještě něco jiného ve druhé řadě? Dejte nám vědět do komentářů.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nepřehlédněte

Showrunnerka Sladkých Magnólií má plány se seriálem až na deset sérií

Showrunnerka Sladkých Magnólií má plány se seriálem až na deset sérií

Showrunnerka seriálu Sheryl J. Anderson je stejně tak nadšená jako fanoušci, že se seriál vrátí se svou druhou řadou. Sama však doufá, že život v Serenity budeme vídat po dlouhá léta.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama