Sweet Magnolias (Sladké magnólie)
76/100 - 9×

Sweet Magnolias(Sladké magnólie)

Seriál se soustředí na tři kamarádky z Jižní Karolíny, prožívají společně jak jejich kariéru, vztahy, tak své rodinné trable.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Anneliese Judge (Annie Sullivan), Chris Klein (Bill Townsend), Justin Bruening (Cal Maddox), Brooke Elliott (Dana Sue Sullivan), Heather Headley (Helen Decatur), Logan Allen (Kyle Townsend), JoAnna Garcia (Maddie Townsend), Jamie Lynn Spears (Noreen Fitzgibbons), Carson Rowland (Tyler Townsend)

Kdo byl v autě s Kylem?

Kdo byl v autě s Kylem?

Kdo je neidentifikovaný spolujezdec na konci první řady seriálu Sweet Magnolias na Netflixu? Sepsali jsme v následujícím článku všechny možné pasažéry.

1 0
1.5.2021

Od té doby, co v květnu 2020 vyšel hitový seriál od Netflix, fanoušci probírali, kdo by mohl být v autě s Kylem Townsendem (Logan Allen), mladistvým obyvatelem Serenity, který hodně utrpěl díky ignoraci jeho staršího bratra Tye (Carson Rowland). Na základě důkazů by záhadným a potenciálně nešťastným pasažérem mohla být řada postav ze Sweet Magnolias.

Ty

Poslední pohled na Tye ukazuje, jak běží za Kylem s Annie a Nellie. Vypadá to při jeho rychlosti, že by klidně mohl dohonit svého mladšího bratra a kvůli jejich rodinnému spojení mohl Ty dokonce souhlasit, že nechá Kylea řídit jeho auto. Sama Maddie mu nařídila, že jeho auto může řídit jen rodinný příslušník. Mohli se v autě pohádat, což mohlo vyústit v autonehodu. Kyle byl také hodně ve stresu při zjištění, že Cal jako jeho baseballový kamarád ho chtěl do týmu pouze díky laskavosti. Showrunneři seriálu snejvětší pravděpodobností využijí nehodu jako způsob, jak sblížit Kylea a Tye. Proto by se hodilo, aby Ty byl s ní během nehody v autě.


Nellie

Vzhledem k tomu, že Nellie není hlavní postavou Sweet Magnolias, mohla by být tematicky použita k vývoji Kylovi postavy. Bylo by určitě těžké zabít tak mladou postavu, ale je stále možné, že Nellie vyjde z trosek s lehkými zraněními a poté bude mít s Kylem významnou sdílenou životní zkušenost, která povede k něčemu dalšímu. Přinejmenším budou po přežití autonehody propojeni na celý život.

Annie

Annie by mohla být záhadnou pasažérkou už jen proto, že byla jedním ze tří lidí, kteří pronásledovali Kyla. Poté, co ho nechala na holičkách, se možná rozhodla ho následovat do auta. Annie by pravděpodobně Kylovo řízení neschválila a navíc k jejímu charakteru a jejímu významu pro děj Dany Sue je však nepravděpodobné, že je spolujezdcem. Zdá se pravděpodobnější bude, že se s Tyem budou cítit provinile, protože rozrušili Kylea, který pravděpodobně přežije autonehodu, a tak bude s postupujícími sériemi růst.

CeCe

Pokud jde o vyprávění příběhů, CeCe je přímo spojena s Kylem kvůli jejímu vztahu s Tyem. Je velmi nepravděpodobné, že by byla uvězněným spolujezdcem, ale pokud by při autonehodě s Kylem utrpěla jakýkoli druh zranění, pak by to mezi bratry Townsendovými vytvořilo ještě větší rozepře. To by jistě přebilo "Billův ":character:12630ná­vrat.

Simon

Simon by mohl být použit jako způsob, jak tematicky přiblížit Kylea a Annie. Před nehodou byl Simon pro Kylea hlavní překážkou, zatímco chtěl mít s Annie víc. Do budoucna však bude Simon pravděpodobně i nadále milá postava, jež posiluje Anniin charakter a přitom vytváří menší konflikt pro každého, kdo by o ni mohl mít zájem.

Noreen

Někteří lidé spekulovali online o tom, že se "Noreen ":character:12632 mohla vrátit mimo obrazovku do Serenity. Než se rozešla s Billem, měla s Kylem srdceryvný rozhovor, takže je jasné, že mají silné pouto. Pokud by se Noreen při nehodě zranila, pak by to pravděpodobně vedlo truchlícího Billa zpět k Maddie. Ale protože se zdá, že romantické shledání již probíhá, nemělo by smysl přidávat obrovskou emocionální zátěž, která by narušila jejich společný děj vpřed. Bill a Maddie už spolu prošli dost věcmi, což bude zdánlivě základem jejich konfliktu ve druhé řadě.

Cal

Pokud je Cal Kyleovým uvězněným pasažérem, pak by to teoreticky posílilo několik příběhů postav. Šance je mizivá, ale to může být skutečně velký zvrat osudu. Cal si možná všiml Kylea, pokusil se ho zastavit a selhal. To by byl další důvod, proč si Maddie udrží odstup (a tak ji to dovede zpět k Billovi). Pokud je Kyle v pořádku spolu s Calem, pak se s Tyem mohou potýkat s arogantním hráčem baseballu a zároveň diskutovat o návratu jejich otce, což bude pravděpodobně jeden z hlavních konfliktů druhé řady

Foto: Netflix

O kom si myslíte, že byl spolujezdcem Kylea? Svěřte se nám o tom v komentářích.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Showrunnerka Sladkých Magnólií má plány se seriálem až na deset sérií

Showrunnerka Sladkých Magnólií má plány se seriálem až na deset sérií

Showrunnerka seriálu Sheryl J. Anderson je stejně tak nadšená jako fanoušci, že se seriál vrátí se svou druhou řadou. Sama však doufá, že život v Serenity budeme vídat po dlouhá léta.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama