Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Čeká nás vánoční speciál

Čeká nás vánoční speciál

Dočkáme se 4. série seriálu, ale ta třetí ještě není u konce! Odvysíláno bylo pouze 21 epizod. 22. díl se odvysílá v úterý 9. prosince 2014 a bude se jednat o vánoční speciál. V předvánoční čas se budou dít zázraky!


0 0
1.11.2014

Po vánoční hostině se dívky probudí a zjistí, že se výměna nikdy nestala. V tomto alternativním životě je Bay (pozor! Katie Leclerc) novou olympijskou nadějí a Daphne (pozor! Vanessa Marano) je úspěšnou umělkyní.

Půjde o vánoční zázrak, jaký vždy chtěly? Mohly by své životy dostat zpátky, kdyby chtěly?


Fotka z natáčení jako bonus :)

Diskuze /1

Packa

Podobný díl už jeden byl, ale ten byl udělaný tak, že Regina výměnu řešila hned po ohluchnutí Daphne. Tohle by mohlo být zajímavé a těším se. :) Hlavně mě teda zajímá, jestli bude Daphne (? ztrácím se ve jménech, prostě dcera Reginy :D ) hluchá. A hlavně by tam mohl být Angelo, když se vlastně nemohl nikdy naštvat kvůli neexistující „aférce“.

redaktor
1.11.2014 | 19:26:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!