Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Co přinese tragická smrt jedné z hlavních postav?

Co přinese tragická smrt jedné z hlavních postav?

V závěru minulé epizody (3.16) seslali producenti do seriálu tragédii ve formě úmrtí jedné z hlavních postav seriálu Switched at Birth. Pokud jste ještě epizodu neviděli, pak pozor, článek je plný spoilerů.


0 0
22.7.2014

Angelo Sorento (Gilles Marini) nás v polovině 3. série opustil, když podlehl následkům vážné autonehody. Co s sebou tato tragická události přinese? Informuje TV Line.

Daphne… Jeho vztah s Daphne byl tím nejkomplikovanějším v seriálu. Hluboce ji ranilo, když ji jako dítě opustil. Tvůrci seriálu chtěli tuto spletitou situaci vyřešit ještě před tím, než opustí seriál. Jeho smrt tak ale přinese mnohem větší zvraty. Po zbytek série se ponese dějová linka s Daphne, která bude řešit své pocity a lítost nad promarněným časem.


Proč musel zemřít právě Angelo… Tvůrci zkoušeli mnohé scénáře a když narazili na Angela, rozhodně šlo o děsivou myšlenku. Smrt je vždy rizikem, ale jde i o komponentu, která udržuje seriál zajímavým. Bylo to velmi těžké rozhodnutí.

Čím si bude procházet Bay… Daphne má za sebou spoustu ztraceného času, který by ráda vrátila a bude se zlobit na Bay, protože tu s Angelem pojí pokrevní pouto. Bay má otce, který je jí vždy nablízku, Johna. Ale Angelo představuje otazníky týkající se biologických předků. Probudí se touha po poznávání dalších příbuzných, kteří by mohli povyprávět o různých etapách Angelova života. Tvůrci by si přáli, aby se tato dějová linka přesunula i do případné 4. série.

Kdo vezme Angelovu smrt nejhůře… Daphne. Rozhodně. Celý zbytek sezóny je o její ztrátě a o tom, jak se s ní bude vyrovnávat. Hodně se změní. Udělá věci, které se fanouškům nebudou líbit, bude šokovat. Ale chová se jako teenager. Bude svalovat vinu na Reginu a znovu vytáhne staré kostlivce, tj. proč Regina nejednala v momentě, kdy zjistila, že Daphne není její biologická dcera…

Bude vám Angelo chybět? Anebo jste rádi, že ze seriálu mizí? Oblíbili jste si tuto postavu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!