Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Jak si vedl premiérový díl na obrazovkách Freeform

Jak si vedl premiérový díl na obrazovkách Freeform

Fanoušci čekali na nový díl více než rok a stanice Freeform jej nasadila v čase sledovanějších konkurenčních seriálů. Pokud vás zajímá, jak si seriál vedl a jak to vypadá s překladem českých titulků, čtěte dále.


2 0
2.2.2017

Premiérovou epizodu 5. série, The Call, si na televizních obrazovkách nenechalo ujít 600 tisíc diváků. Jde o pokles ve sledovanosti, ale Switched at Birth je nasazen ve stejném vysílacím čase, jako hity konkurenčních stanic (např. The Flash či Legends of Tomorrow na CW, Bones na FOXu a Agents of S.H.I.E.L.D. na ABC). Díly jsou však volně ke sledování také online, a proto celková sledovanost vzroste.

Titulky pro vás překládají fanoušci z Edny a SerialZone. Informace o stavu překladu naleznete tedy vždy na obou webech. Na Edně hledejte informaci pod konkrétní epizodou (stačí rozkliknout info, příp. kurzorem najet na ikonku české vlajky u názvu epizody). Možná budeme, stejně jako v roce 2015, informovat i ve speciálním článku. Český překlad k první epizodě bude hotov v pátek večer nebo v sobotu dopoledne, bude sedět na verzi videa „FLEET“.


(Foto: ABC Family)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!