Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Katie LeClerc si znovu zahraje v The Big Bang Theory

Katie LeClerc si znovu zahraje v The Big Bang Theory

Katie LeClerc si střihla roli v 5. sérii The Big Bang Theory. Hrála Emily, neslyšící kamarádku Penny, kterou dohodili Rajovi. O dva roky později by se měla v sitcomu znovu objevit.


0 0
19.2.2014

V dílu 5.04 – The Wiggly Finger Catalyst jsme Katie poznali jako sympatickou hluchou dívku Emily, se kterou Penny seznámila Rajeshe.

V jednom z dílů 7. série by si měla herečka zahrát stejnou roli. S Rajem se mají zkontaktovat přes online seznamku a rozhodnou se, že se znovu sejdou. Uvidíme, jak to tentokrát dopadne. Posledně se z Emily vyklubala zlatokopka.


Oproti skutečnosti hrála Katie dívku, která byla hluchá a pouze znakovala. My však víme, že herečka umí nejen odezírat, ale také velmi dobře mluví.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!