Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Pátá série se začne vysílat v dubnu

Pátá série se začne vysílat v dubnu

Dlouho jsme nemohli napsat žádnou novinku, ale s blížící se premiérou páté řady se vynořily nové informace, se kterými se můžeme podělit.


4 0
28.2.2016

Ještě stále neznáme přesné datum premiéry, ale Switched at Birth uvede stanice Freeform v dubnu 2016. Známy jsou názvy prvních čtyř epizod: The Call, This Has to Do with Me, Surprise a Relation of Lines and Colors.

První epizoda „The Call“ bude navazovat na cliffhanger z finále 4. série, kdy Bay a Daphne obdržely telefonát z Ameriky, že se mají vrátit domů. V posledních minutách finále jsme zaznamenali velký časový posun a premiérová epizoda znovu poskočí. Tvůrkyně seriálu Lizzy Weiss ovšem slibuje, že se dočkáme vysvětlení, co dělaly holky deset měsíců v Hongkongu (namísto plánované šestitýdenní dovolené).


Natáčení započalo v polovině ledna. Pravidelně vás teď budeme zásobovat novinkami.

Zdroj: TV Line

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!