Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Posledních pět minut vás odrovná

Posledních pět minut vás odrovná

Finále čtvrté řady bude v Americe odvysíláno již zítra v noci a Vanessa Marano (Bay) slibuje, že to bude jízda. Čeká nás střet se zákonem, příchod dítěte na svět, návrat Emmetta a nečekané vyznání lásky. Kdo neviděl poslední díly – pozor spoilery.


5 0
25.10.2015

Finále 4. série přinese spoustu zajímavých scén, ale herečka Vanessa Marano, která hraje postavu Bay, prozradila serveru Zap2it.com, že zejména posledních pět minut epizody obrátí životy Daphne a Bay naruby.

Zap2it: Řekla Bay Johnovi a Kathryn o Ericovi jen ze zášti, anebo cítila, že to byla správná věc?
Vanessa: Měla pocit, že je to správná věc. Bay nečiní rozhodnutí založená na zášti. Pokud udělá něco zlomyslného, tak ne spontánně, ale promyšleně. Je to postava, která nejdřív myslí a až pak koná.


Zap2it: Jak to zkomplikuje finále?
Vanessa: Docela dost. Regina v této sérii neučinila zrovna nejlepší rozhodnutí. Celá ta věc soužití s psancem je tak trochu problém. John a Kathryn nebudou nadšení, jak si asi představujete. Bude čelit mnoha možnostem. V zásadě buď zavolají policii, anebo je přesvědčí o opaku.

Zap2it: Bay se ve finále dostane do milostného trojúhelníku mezi Travisem a Emmettem, který se na léto vrací do Kansas City. Znamená to, že Emmett jejich vztah o jarních prázdninách zcela neuzavřel?
Vanessa: Můžete to uzavřít, ale city nemusí zmizet, bohužel. Tohle bude věčný boj mezi Bay a Emmettem, protože se navzájem milovali velmi hluboce a nedostalo se jim konce, jaký by potřebovali. V téhle epizodě se Bay dozví o celé té věci s Travisem. Jediná osoba, se kterou o tom bude moct mluvit bude Emmett, protože s ním mohla mluvit o všem.

Zap2it: Takže jak moc budou fanoušci Bay a Emmetta po této epizodě naštvaní, na škále od 1 do 10?
Vanessa: Nic není definitivně rozhodnuto. Ať už fandíte čemukoli, řekla bych, že budete nadšení. Není nutné, zavírat před něčím dveře. Další dveře se kdyžtak otevřou. Způsob, jakým epizoda skončí, je velmi velmi odlišný. Pokud budete díl sledovat a budete si myslet, že se to poveze jedním směrem až do finále, věřte v obrat v posledních pěti minutách.

Zap2it: Co se uděje ve finále u Lily a Tobyho?
Vanessa: Dítě přijde na svět o něco dříve, než všichni čekají. Bude to mít vliv na rozhodování o stěhování do Londýna. Myslím si, že Lily předpokládala, že se dítě nenarodí ve Státech. Nyní však bude chlapec občanem Spojených států amerických.

Zap2it: Kam si myslíš, že Bay zamíří v páté sérii?
Vanessa: Vím přesně, kam směřuje. Jak jsem řekla, posledních pět minut dovede holky ke zcela odlišným problémům. Tak trochu vím, jak to skončí, ale nemůžu vědět, jak se tím vším prokouše.

Diskuze /3

Packa

Ten porod Lily mi přijde hodně uspěchaný. Jaká doba uplynula během těch 10 dílů? I když porodí dřív, pořád je to podle mě míň než 9 (8? 7?) měsíců?

#2 HermiJ
redaktor
25.10.2015 | 18:41:44
HermiJ

#1 Packa: To nevím, ale bříško má veliké :D

#3 Packa
webmaster
25.10.2015 | 18:56:49
Packa

#2 HermiJ: Polštáře a vycpávky udělají hodně. :D Prostě mi přijde, že to nesedí dějově k ostatním linkám.

redaktor
25.10.2015 | 21:47:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!