Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Vanessa Marano hovoří o svých sestrách

Vanessa Marano hovoří o svých sestrách

Vznikl nový rozhovor s herečkou Vanessou Marano, ve kterém hovoří o svých sestrách, respektive o vlastní sestře Laurel a o své seriálové sestře Daphne (Katie Leclerc).


1 0
8.2.2015

Na začátku nového interview hovoří Vanessa o hlavní dějové lince seriálu Switched at Birth, kterou je záměna dvou dívek po porodu a myšlence spojit dvě rodiny v jednu, když se po svých šestnástinách dozví pravdu. Pokračuje vysvětlením děje ve 4. sérii, kdy Bay pyká za chyby své vyměněné sestry Daphne.

22-letá herečka dále hovoří o svém přátelství s kolegyní Katie Leclerc, která hraje Daphne, a o vlastní sestře Lauře.


S Katie bydlíme nedaleko. Jsme si až přespříliš blízké tak, že to lidí tolerují, možná i užívají. Někdy si říkáme věci, kdy si lidi pomyslí: Ok, teď jste už nechutné.“

Reportér se Vanessy zeptal, jestli někdy na sebe vzala vinu za sestru Laurel.

Ne, nemyslím si. A ani Laurel ji nikdy nevzala za mě. Jsem dobrá v zakrývání stop. V dětství jsem byla pravděpodobně hrozná velká sestra. Nutila jsem ji podepisovat dohody, že je mým otrokem a bude pro mě dělat věci. Na oplátku jsem ji měla ráda. A ona to udělala, protože je nejmilejší člověk na světě.


Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!