Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)


Vanessa Marano rekapituluje pět let hraní v seriálu

Vanessa Marano rekapituluje pět let hraní v seriálu

Rodinné drama, které unikátním způsobem přiblížilo komunitu neslyšících, se blíží ke svému závěru. Seriál končí na jaře pátou sérií a představitelka Bay krátce zhodnotila finále a pět let práce na seriálu.


4 0
23.12.2016

Je to šílené a nemyslím si, že by takový závěr někdo čekal,” odpověděla herečka Vanessa Marano na dotaz, co říká k zakončení seriálu. “Koncem série budeme mít přes sto epizod, což je úžasné. A prošli jsme si kompletní změnou televizní sítě.” (Pozn.: Seriál vznikl pod záštitou ABC Family, pátá řada se bude vysílat na stanici Freeform.)

Vanessa dodává k práci na seriálu: “Je skvělé a velice příjemné růst společně s postavou, příběhem a se všemi těmi lidmi. Před pěti lety jsme spolu natáčeli pilotní díl a teprve jsme se začínali poznávat. A teď je to pět let, to je šílené!"


Nutno dodat, že všichni protagonisté spolu pěstují přátelské vztahy a herečky hrající vyměněné „sestry“ Bay a Daphne jsou ve skutečnosti nejlepšími kamarádkami.

(Záběr z epizody The Call. Foto: Freeform)

Zdroj: JustJared.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!