Switched at Birth
96/100 - 45×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
žánr
Drama, Rodinný
hrají
Gilles Marini (Angelo Sorrento), Vanessa Marano (Bay Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Constance Marie (Regina Vasquez), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes)

John Kennish

John Kennish

Baseballový velikán John se stal podnikatelem a politikem. S manželkou Kathryn má dvě děti. Na Carltonu byl po nějaký čas trenérem basketbalového tý­mu.

Sezóny 5
2011 - 2017

John působil alespoň zpočátku jako rázný a zásadový muž. Po ukončení sportovní kariéry si vybudoval podnikání v podobě myčky aut. Zakusil i politickou kariéru, ale jelikož ho to táhlo stále ke sportu, skončil na postu baseballového trenéra.
Dlouho měl problémy sblížit se s Reginou, která vychovala jeho biologickou dceru. Na Daphne byl vždy velice pyšný, naopak na Bay přísnější. Naštěstí to s ní vždy myslel dobře a pokaždé si k sobě našli cestu. S Kathryn mají až na pár nesvárl spokojené manželství.

(Foto: ABC Family)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama