Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)

Upoutávka k epizodě Borrowing Your Enemy's Arrows

Upoutávka k epizodě Borrowing Your Enemy's Arrows

V úterý se odvysílá nová epizoda, ve které bude Daphne bojovat za svou budoucnost a Bay čelit své minulosti, když se po čase setká s Tankem. Těšte se na další dávku rodinných dramat.

3 0
27.9.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Packa

Tankova věta – ne, Bay to asi neví… Chápu, že Tank to za to (ne)znásilnění schytal hodně, ale přijde mi, že se jenom lituje a třeba vůbec neřeší, jak je na tom Bay.

#2 TerkaAndy
redaktor
27.9.2015 | 20:59:27
TerkaAndy

#1 Packa: Ne, Tank to schytal za to, že je Bay naivní mladá kravka, která neumí vzít zodpovědnost za svoje činy. Kdyby se jako znásilnění označily všechny případy, kdy se opilá holka vyspí s klukem, ráno si to moc nepamatuje, ale má výčitky a usmyslí si, že nechtěla, aby se to stalo, tak je „znásilněná“ každá druhá.

Tuhle dějovou linku (Tank-Bay-znásilnění) ať už zametou pod koberec, vždycky mě to akorát rozpálí do běla, je to totálně na hlavu a přitažený za vlasy. A od tý aféry nemůžu Bay vystát, pořád jenom kňourá, dělá stupidní ksichty a vždycky udělá totální kravinu. Je ale neustále přesvědčená, že za nic nemůže a celej svět se proti ní spiknul. Grr :D

#3 Packa
webmaster
29.9.2015 | 1:06:56
Packa

#2 TerkaAndy: Tak přitažené za vlasy mi to přijde od začátku, že to je přeháněné. A jo, Bay se k tomu taky mohla postavit čelem a říct „Jo, nechte ho na pokoji, stalo se, můžu za to i já.“ Jenom mi vadí, že tam cpou znovu i Tanka a dávají ho zase do role „chudák já, Bay tomu nerozumí“.

redaktor
29.9.2015 | 11:46:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!