Switched at Birth
97/100 - 39×

Switched at Birth

Bohatým Kennishovým i kadeřnici Regině Vasquez se dcerky narodily v jeden den ve stejné nemocnici. Vyrostly z nich mladé slečny, které mají společný snad jen věk, a najednou zjistí, proč se svým rodičům vůbec nepodobají – v nemocnici byly omylem vyměněny. Po tolika letech se žádný rodič nechce vzdát ani jedné ze svých dcer. Volba společného bydlení ovlivní životy všech. Seriál je výjimečný i tím, že Daphne Vasquez je neslyšící, část dialogů se proto odehrává i ve znakovém jazyce.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC, Freeform | 43 minut
hrají
Vanessa Marano (Bay Kennish), Ryan Lane (Travis Barnes), Donald Warren Moffett (John Kennish), Lea Thompson (Kathryn Kennish), Constance Marie (Regina Vasquez), Sean Berdy (Emmett Bledsoe), Lucas Grabeel (Toby Kennish), Katie Leclerc (Daphne Vasquez), Marlee Matlin (Melody Bledsoe), Gilles Marini (Angelo Sorrento)

Upoutávka k epizodě Fog and Storm and Rain

Upoutávka k epizodě Fog and Storm and Rain

Bay a Emmetta čeká další zkouška. A tentokrát pořádně velká. Pokud se do jejich vztahu nenavrátí důvěra, bude konec.

1 0
14.2.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

TerkaAndy

Dnešní díl jsem sice ještě neviděla, ale milou Bay bych pleskla, až by druhou chytla o zeď :) Neumí chlastat, ožere se do němoty, a pak kvůli vyčitkám svědomí podělá budoucnost někomu jinýmu. Ještě aby se neprobudila se špatnym pocitem, když se ožralá rozhodla vyspat se se svym bejvalym. Kdyby se jako znásilnění bral každej případ, kdy se spolu vyspěj dva opilý lidi a ten jeden z toho pak druhej den nemá dobrej pocit, tak nám moc chlapů na svobodě nezůstane.

Ten seriál mě začíná pomalu víc a víc drásat nervy, ani už nevim, jestli mě svym chovánim víc rozčiluje Daphne nebo Bay.

webmaster
18.2.2015 | 14:37:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!