So You Think You Can Dance (Umíte tančit?)
90/100 - 4×

So You Think You Can Dance(Umíte tančit?)

Amerika volí svého nejoblíbenějšího tanečníka ze soutěžících, kteří každý týden tančí jiný taneční styl, vždy v originální choreografii. V této velice oblíbené show se tak třeba na parketu u tanga potkají hip-hoper z New Yorku s baletkou z Utahu nebo b-boy z Bostonu se steperkou ze San Francisca u současného tance. Diváci hlasují a z těch s nejmenším počtem hlasů porota každý týden vybere, koho zachrání a kdo musí soutěž opustit.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
16 sezón | FOX | 60 minut

S16E01: Judges Auditions #1

S16E01: Judges Auditions #1

První kolo konkurzů začíná v 16.

cz sk
4.6.2019
1 hodina

sezóně série hitových tanečních soutěží, takže si myslíte, že můžete tančit, protože vysoce kvalifikovaní tanečníci ve věku mezi 18 a 30 lety předvádějí svůj talent v různých tanečních stylech, včetně současných, tap, hip hop, taneční sál, animace, lámání a další. Ti, kteří jsou vybráni pro přechod do studia SYTYCD, budou pracovat se světoznámými choreografy a každý týden soutěžit o americké hlasy v různých stylech. Soutěžící budou vyloučeni každý týden, dokud nebude v sezonním finále jmenován vítěz. Mezi Nigel Lythgoe a Mary Murphy se při rozhodčím stole účastní Laurieann Gibson, dlouholetá choreografka a kreativní režisérka Lady Gaga a kamenec SYTYCD Dominic „D-Trix“ Sandoval.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama