Zdroj: BBC One
Scenárista a producent seriálu Taboo Steven Knight, známý také svou prací na Peaky Blinders, se vyjádřil, že jeho cílem je natočit dohromady tři sezóny tohoto britského dramatu. Prvních osm částí o dobrodruhovi Jamesi Delaneymu s Tomem Hardym v hlavní roli nedávno odvysílaly stanice BBC a FX.
„Máme plány – tedy alespoň já mám plány – pokud samozřejmě dostaneme od televizních stanic zelenou. Cílem je, že seriál bude mít tři sezóny. Chtěl bych, aby James Keziah Delaney vkročil na Nootka Sound. Ale to je ještě velmi daleko,“ doufá Steven Knight, se kterým dělal rozhovor portál Deadline.
Nootka Sound je v seriálu Taboo část země, která je středem konfliktu mezi Jamesem Delaneym a Východoindickou společností. James tvrdí, že jeho zesnulý otec tam vlastnil půdu, jenže britská společnost ji chce získat pro obchodní účely. Nootka Sound se ve skutečnosti nachází jen kousek od pobřeží Kanady.
Zdroj: BBC One
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
VB | 2017 | Ukončeno
2 sezóny
| BBC One
| 60 minut
James Keziah Delaney je dobrodruh, který se vrací po deseti letech z Afriky se čtrnácti nepoctivě získanými diamanty, aby se pomstil za smrt svého otce. Po návratu se ale dostane do sporu s Východoindickou společností, jelikož se jí rozhodne neodprodat rodinný podnik.
Obsazení:Tom Hardy (James Delaney), Oona Chaplin (Zilpha Geary), Jefferson Hall (Thorne Geary), Jonathan Pryce (Sir Stuart Strange), Michael Kelly (Dr. Edgar Dumbarton), Nicholas Woodeson (Robert Thoyt), Mark Gatiss (Jiří IV.)
(více)
Diskuze /15
fananek
Fantastickéééé
Kubaskou
Uff už jsem se lekl že to bude jen minisérie.
Lex Luthor
super doufám, že to povolej
Machal99
Teď jsem na FB četl, že 2. série je snad už potvrzena od BBC :)
ThePCqwer
Prosím!
Lewis04
Super !!
ph4nt0m_gh0sT
Ani jsem to ještě nezačal sledovat. (Slyšel jsem o tom včera, dnes mám v plánu sledovat) A už jsem nadšený. :D
p3dro
Sem s tím a včera bylo pozdě :-)
azoxid
Hlavně ať to vyjde. Ten seriál byl bombovej.
Machal99
Tak je to oficiální!! 2. série bude!! :)
rockysiburger
Paráda
Sacheko
Už aby byla!! :)
Holldir
Skvělej velice temnej seriál…není moc takhle temných seriálů. Působí dost…no mrazí mě v zádech, ale je skvělej :)
kacik1314
Už aby to bylo!! :D
Believer
Seriál přesahuje samotného Sherlocka. Fakt pecka seroš!