Tales from the Loop
70/100 - 16×

Tales from the Loop

Seriál sleduje neuvěřitelná dobrodružství lidí, kteří žijí nad Smyčkou – zařízením, které bylo vytvořeno ke zpřístupnění a prozkoumání záhad vesmíru a umožňuje věci, které dříve byly považovány za pouhé sci-fi. V přilehlém fantastickém a záhadném městě jsou odvyprávěny pronikavé příběhy lidí, které odkrývají jejich univerzální a emocionální zážitky. Seriál se inspiruje malbami Simona Stålenhaga, v nichž autor znázorňuje švédskou periferii osmdesátých let, zabydlenou fantastickými stroji a podivnými zvířaty.

USA | 2020 | Rozhoduje se
vysílání
1 sezóna | Amazon | 55 minut
žánr
Drama, Sci-fi
redaktoři
tominotomino


S01E08: Home

S01E08: Home

Chlapec hledá svého ztraceného bratra ve snaze znovu vzpomenout na minulost.

cz sk
3.4.2020
50 minut

Základní info:

Režie: Jodie Foster
Scénář: Nathaniel Halpern

Hrají: Rebecca Hall (Loretta Willard), Paul Schneider (George Willard), Duncan Joiner (Cole Willard), Daniel Zolghadri (Jakob Willard), Jane Alexander (Klara Willard), Dan Bakkedahl (Ed Jansson), Lauren Weedman (Kate Jansson), Alessandra de Sa Pereira (Beth Jansson), Abby Ryder Fortson (malá Loretta), Shane Carruth (dospělý Cole), Shaun McComb (dospělý Jakob), Kassianni Austin (Molly), Carter Heintz (Nate), Trinity King (Nora), Stefanie Estes (Sarah), Tatiana Latreille (Lauren), Roger Clown (Lenny), Kurtis Allen (Steven),…

Foto: AmazonHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Amer

Rozuzlení je pěkně zauzlované. Žádný Happy end. Prostě bída, jako celý seriál. :-(

16.7.2020 | 14:49:57
captain

Lepší, pokud jsem to správně pochopil. Takže tu máme i celkem složité skoky časem, připomnělo mi to, celkem povědomě a povedeně, staré dobré opičky, tedy 12 Opic, přece jen chlapec se opět jmenoval „Cole“ a stal se tak „nejen svým vlastním“ časovým paradoxem… Ale jinak, bylo docela náročné tuhle celou Smyčku sledovat… Vypadalo to jako příjemná odpočinkovka, a ejhle… Hodně dobrých a hlubokých myšlenek, provedení se však ne zcela vždy tak úplně povedlo. V další řadu nedoufám!

14.4.2020 | 20:43:17
tominotomino

Asi nejlepší díl.

A pro Raiden123: Cole svým dědou není.

webmaster
14.4.2020 | 19:57:03
Raiden123

o.O ? A pritom pride na to,ze Loop / Slucka nieje bezvyznamny nazov,pretoze uzemie na ktorom ziju existuje vo viacerych casoch naraz a cestovanie v case maju v rodine.

Toto ma velmi blizko pribehom k filmu predestination,ale to neznamena,ze je to rovnake.

Este som to nevidel do konca a uhadol som,ze stary pan vedec je vlastne svojim vnukom i dedom… eh ? S toho by cloveku zatocila hlava.

5.4.2020 | 15:37:25

Stav titulků

Epizoda S01E08: Home

cz100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama