Tales of the Walking Dead
0/100 - 0×

Tales of the Walking Dead

Svět The Walking Dead je natolik bohatý, že si zaslouží spoustu dalších příběhů. Ty v Tales of the Walking Dead budou epizodní rázu a budou se zaměřovat na staré i nové postavy z tohoto univerzu, jež si zaslouží ještě více prostoru.

USA | 2022 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický

Přehled postav a příběhů, na které by se mohly zaměřit epizodní zápletky (1. část)

Přehled postav a příběhů, na které by se mohly zaměřit epizodní zápletky (1. část)

Nový seriál ze světa Živých mrtvých, který se zaměří na epizodní zápletky, nám může nabídnout návraty spousty známých postav. Které návraty patří mezi ty nejpravděpodob­nější?

7 0
22.6.2022

Slovo úvodem

Seriál Tales of the Walking Dead je v tuto chvíli velmi nepředvídatelný, protože se každý jeho díl zaměří na někoho jiného. Právě proto existuje spousta možností týkající se postav i zápletek, které by nám seriál mohl představit. Níže naleznete naše teorie, které se týkají pravděpodobnosti zpracovávání jednotlivých příběhů. Vzhledem k tomu, že možností je opravdu velké množství, rozdělili jsme naše teorie na tři články. První právě čtete.

Guvernérova minulost

Pravděpodobnost zpracování: velká


Mezi nejlepší a zároveň nejoblíbenější padouchy seriálu The Walking Dead rozhodně patří nelítostný a krutý Philip Blake neboli Guvernér, který stál v čele městečka Woodbury. O jeho návratu se mluví už delší dobu, postava se však pochopitelně nemůže vrátit do současného dění, protože je již mrtvá. Mohli bychom se ale dočkat jeho flashbacků, kde by bylo odhaleno, jak se vlastně dostal do čela Woodbury.

Abrahamovo a Danielovo setkání

Pravděpodobnost zpracování: velká

Teorie tvrdí, že ještě předtím, než se Abraham objevil v The Walking Dead, setkal se s Danielem v Texasu. Ve Fear the Walking Dead na to bylo odkázáno, přičemž Abrahamův představitel prozradil, že by si roli rád zopakoval. O zpracování příběhu, který by se zaměřil na jejich setkání, se mluví už delší dobu.

Zrod Spasitelů

Pravděpodobnost zpracování: střední

Herec Jeffrey Dean Morgan už dříve prozradil, že pokud s ním tvůrci chtějí natočit nějaké flashbacky, měli by si pohnout, protože začíná pociťovat, že stárne. Jistých flashbacků jsme se sice dočkali na konci desáté série, nicméně ty nám stále neodhalily to, jak se Negan ocitl v čele Spasitelů. Toto je rozhodně něco, po čem diváci volají delší dobu.

Návrat muže s kladivem

Pravděpodobnost zpracování: velká

Tyreeseho jsme sice neviděli už pěkně dlouhou, ale jeho představitel stále prohlašuje, že by si ho ještě rád zahrál. Ostatně je pravděpodobné, že se ho dočkáme už v první řadě Tales of the Walking Dead, jak jsme psali v jednom našem dřívějším článku. Po jeho boku by se tu navíc mohla objevit jeho sestra Sasha.

Praporčice Občanské republiky

Pravděpodobnost zpracování: střední

Jakmile Anne zachránila Ricka, dočkala se v Občanské republice povýšení. Jedna z epizod by tedy mohla sledovat Anneiny počátky v Občanské republice, během kterých by se stala tou Anne, kterou jsme mohli vidět v seriálu The Walking Dead: World Beyond.

Alfin původ

Pravděpodobnost zpracování: stoprocentní

Díky odhaleným fotkám z první řady víme, že se v poslední epizodě dočkáme Alfina příběhu na začátku apokalypsy. Ten nám byl sice odhalen už během několika epizod The Walking Dead, nicméně její minulost je zřejmě natolik bohatá, že si zaslouží pokračování.

Princezna samotářka

Pravděpodobnost zpracování: malá

The Walking Dead bylo odhaleno, že Princezna žila dlouhou dobu sama. Každopádně jde o tak zajímavou postavu, že se by se jí tvůrci mohli podívat na zoubek o něco víc. Co skutečně dělala předtím, než narazila na skupinu, ke které se následně přidala? Jedna epizoda by jí určitě mohla být věnována.

Návštěva jiného kontinentu

Pravděpodobnost zpracování: střední

Konec seriálu The Walking Dead: World Beyond odhalil směr budoucích seriálů ze světa The Walking Dead, a to ten, že děj bude pomalu směřovat do Evropy. Pokud by nás tvůrci chtěli trochu připravit na jiné prostředí, mohli by to zkusit už v Tales of the Walking Dead. Nemusíme však nutně zamířit pouze do Evropy, nedávno například vyšla kniha Typhoon, jejíž děje je zasazen v Číně. I sem bychom se mohli vypravit.

Kterých dalších známých postav či příběhů bychom se podle vás mohli dočkat v seriálu Tales of the Walking Dead? V průběhu nadcházejících dnů zveřejníme ještě dva články s podobnými předpověďmi.

Foto: AMC, Skybound

Diskuze /4

Cermb0

Vzhledem k potvrzenému obsazení Tales, tak si troufám říct, že drtivá většina uvedených příběhů je naprostá utopie. Podle mě se dočkáme jen Alfy a Tyreese.

#2 Xavik
22.6.2022 | 18:37:08
Xavik

#1 Cermb0: To, že když oznámili samé nové herce (tudíž i postavy), neznamená, že se nedočkáme většího množství známých postav, ty nové přece mohly narazit na ty staré. Navíc Tales of the Walking Dead se určitě dočká pokračování, nebude tvořen pouze šesti díly, takže tyto články se vlastně týkají i budoucích epizod.

admin
22.6.2022 | 18:48:05
simonideos

Bylo by hezké kdyby uvdené tipy vyšly, ale mám ze seriálu takový špatný pocit, že 5 ze 6 dílů bude o úplně nových postavách a příbězích, a jeden bude o Alfě, aby se neřeklo.

#4 Xavik
26.6.2022 | 20:38:22
Xavik

#3 simonideos: Jako zatím to tak působí.

admin
28.6.2022 | 6:29:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama