Tangled (Na vlásku: Seriál)
88/100 - 8×

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Eden Espinosa (Cassandra), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Donna Murphy (Gothel), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Clancy Brown (Král Frederic), Julie Bowen (Královna Arianna), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk)

Dočkáme se čtvrté řady seriálu Rapunzel's Tangled Adventure?

Dočkáme se čtvrté řady seriálu Rapunzel's Tangled Adventure?

Seriál Rapunzel's Tangled Adventure se začal vysílat v roce 2017 a letos na začátku března byl odvysílán díl, který seriál uzavřel. Je tu nějaká naděje, že bychom se dočkali další řady tohoto seriálu? Na to se podíváme uvnitř článku.

0 0
7.3.2020

Seriál Rapunzel's Tangled Adventure, který se začal nejdříve vysílat pod názvem Tangled: The Series, přivedl na televizní obrazovky princeznu Lociku z filmu Tangled. Film ukázal, že se Locika setkala opět se svými rodiči, ale spousta příběhů se dala ještě vyprávět, a tak se začal vysílat seriál, jehož události navazovaly chronologicky na film.

Locika je jednou z oblíbených disneyovských princezen a animovaný seriál dostal celkem tři série. Poslední díl třetí řady byl odvysílán na začátku března tohoto roku. Tento díl naznačil, že se příběh uzavřel a že by měl být tímto seriál ukončen. Nic však není potvrzené. Je tedy naděje, že bychom se dočkali čtvrté řady?

(Čekají na Lociku ještě další dobrodružství?; Foto: Disney)

Během doby, co se seriál vysílal, si získal srdce mnoha diváků a získal i několik ocenění. Ale sledovanost se bohužel během vysílání seriálu neustále snižovala. Na první díl první série se dívalo 1,3 milionů diváků, na první díl druhé řady už jen 0,67 milionů, což je zhruba o polovinu méně. Premiéru třetí řady sledovalo už jen 0,29 milionů diváků, takže se sledovanost nepřestávala drasticky snižovat. První řada měla celkem 22 epizod, druhá měla o jednu méně a třetí už získala pouze 17 epizod, což jistě není také dobrým znamením.

V sedmnáctém díle třetí série se Locika postavila svým nepřátelům, které přemohla, a zdá se, že je konečně připravená na královské povinnosti. Události seriálu se odehrávají mezi filmem a speciálním dílem s názvem Tangled: Before Ever After, který byl odvysílán před premiérou samotného seriálu. Tyto události měly chronologicky navázat na speciální díl, což se nakonec stalo.

(Mohl by vzniknout nový seriál z tohoto světa?; Foto: Disney)

Z výše zmíněného vyplývá, že pokud se tvůrci nerozhodnou představit nám nová dobrodružství princezny, která by se mohla týkat královských povinností, nebo dobrodružství některé z dalších postav, se kterými jsme se v seriálu setkali, tak se s největší pravděpodobností další řady nedočkáme.

Dokud se však k tomuto stanice Disney nevyjádří, tak nemůžeme s jistotou nic vědět. Pokud by byl seriál obnoven, tak bychom se nové řady dočkali nejspíš někdy v říjnu roku 2020.

Ocenili byste nové díly nebo třeba i nový seriál z tohoto světa? Dejte nám vědět v komentářích, co si o tom myslíte.

Diskuze /1

VictoriaF

Já chci plnohodnotné filmové pokračování. :D Mě nezajímá nějaký Frozen, ale Na vlásku 2!

7.3.2020 | 16:02:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Reklama

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama