Tangled (Na vlásku: Seriál)
90/100 - 4×

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Tangled: The Series)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | Disney Channel | 22 minut
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Julie Bowen (Královna Arianna), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Clancy Brown (Král Frederic), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Donna Murphy (Gothel), Eden Espinosa (Cassandra), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk)


Nový seriál Tangled míří na televizní obrazovky

Nový seriál Tangled míří na televizní obrazovky

Nový animovaný seriál Tangled, který se odehrává po událostech filmu Na vlásku, ale před událostmi krátkometrážního filmu Na vlásku: Šťastně až na věky, přichází na Disney Channel. Opět se tedy setkáme s Locikou, Evženem, Pascalem a Maximem a zažijeme s nimi spoustu dobrodružství.


7 2
20.1.2017

Po úspěšném filmu Na vlásku z roku 2010 jsme se dočkali v roce 2012 krátkome­trážního filmu Na vlásku: Šťastně až na věky, který na celovečerní pohádku navazuje. Disney se místo dalšího pokračování rozhodlo pro vznik televizního seriálu, který chronologicky začíná mezi těmito dvěma zmíněnými filmy.

Locika má v seriálu opět zpět svoje kouzelné vlasy, což znamená, že se seriál bude zároveň odehrávat i po krátkometrážním filmu, ve kterém si Locika vzala Evžena. Tam měla totiž pořád ještě krátké vlasy. Kromě známých postav uvidíme v seriálu i novou postavu, Cassandru, což je Locičina komorná a zároveň její nejlepší přítelkyně.


Cassandru dabuje Eden Espinosa, Lociku Mandy Moore a Evžena Zachary Levi. Z původních dabérů se vrací ještě Jeffrey Tambor, Paul F. Tompkins a M.C. Gainey, kteří propůjčí hlas stejným postavám jako ve filmu.

Premiéra seriálu nás čeká někdy v březnu 2017.

Upoutávka k seriálu:

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Blackhand47XD

Na vlásku, Velká šestka… kolik těch animáků podle animáků nás ještě čeká? :D

webmaster
20.1.2017 | 21:15:48
PitrsM

Nádhernou pohádku Tangled udělal skvělý příběh, krásná hlavní píseň a hlavně úžasná, vymazlená grafika. „Tohle je ale hnus, velebnosti“, tím myslím grafickou stránku seriálu. Ani náhodou není hoden originálu, a za mě obrovské mínus, že vůbec něco takového upatlali. Jděte se vycpat nenažraní prachožrouti…!! :-(

20.1.2017 | 21:16:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama