Tangled (Na vlásku: Seriál) Pascal

Pascal

Pascal

Nejlepší přítel Lociky.

Sezóny 5
2010 - 2020

Pascal je malý chameleon, který je už od mala nejlepším přítelem Lociky. Seznámil se s ní, když byl ještě mládě. Tehdy byl v noci venku se svojí matkou a napadl je had. Pascalova matka bohužel nepřežila, ale on si našel cestu do Locičiny věže a ta mu pomohla hada zastrašit a svými kouzelnými vlasy vyléčila otráveného Pascala, kterého had stihl ještě uštknout. Od té doby jsou ti dva nerozlučnými přáteli.

Kromě Gothel byl v době, kdy Locika žila ve věži, jejím jediným přítelem a i když nevíme proč, tak jeho přítomnost Locika před svou mamá tajila. Nejčastěji se nachází na Locičině rameni odkud jí radí a motivuje ji. Pascal nemluví, ale komunikuje svými gesty a mimikou.


Tento chameleon je Locičiným věrným přítelem a vždy ji dokáže rozveselit a dodává jí odvahu, aby udělala věci, které ještě nezkoušela. Když se seznámil s princeznou, tak už věž neopustil, a proto nevěděl o okolním světě o moc víc jak ona. Protože je Pascal chameleon, tak dokáže měnit barvy, pomocí nichž většinou také vyjadřuje svoji náladu.

Když se někdo pokusí Locice ublížit, tak neváhá a snaží se ji ochránit všemi možnými prostředky. Pokud je však někdo hodný a Pascal se s ním spřátelí, tak dokáže být i přátelský a být dotyčnému velkou oporou.

Pascal se objevil v…

  • Na vlásku
  • Na vlásku šťastně až navěky
  • Tangled: Before Ever After
  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás