Tangled (Na vlásku: Seriál)
88/100 - 8×

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Eden Espinosa (Cassandra), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Donna Murphy (Gothel), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Clancy Brown (Král Frederic), Julie Bowen (Královna Arianna), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk)

Pascal

Pascal

Nejlepší přítel Lociky.

Sezóny 5
2010 - 2020

Pascal je malý chameleon, který je už od mala nejlepším přítelem Lociky. Seznámil se s ní, když byl ještě mládě. Tehdy byl v noci venku se svojí matkou a napadl je had. Pascalova matka bohužel nepřežila, ale on si našel cestu do Locičiny věže a ta mu pomohla hada zastrašit a svými kouzelnými vlasy vyléčila otráveného Pascala, kterého had stihl ještě uštknout. Od té doby jsou ti dva nerozlučnými přáteli.

Kromě Gothel byl v době, kdy Locika žila ve věži, jejím jediným přítelem a i když nevíme proč, tak jeho přítomnost Locika před svou mamá tajila. Nejčastěji se nachází na Locičině rameni odkud jí radí a motivuje ji. Pascal nemluví, ale komunikuje svými gesty a mimikou.

Tento chameleon je Locičiným věrným přítelem a vždy ji dokáže rozveselit a dodává jí odvahu, aby udělala věci, které ještě nezkoušela. Když se seznámil s princeznou, tak už věž neopustil, a proto nevěděl o okolním světě o moc víc jak ona. Protože je Pascal chameleon, tak dokáže měnit barvy, pomocí nichž většinou také vyjadřuje svoji náladu.

Když se někdo pokusí Locice ublížit, tak neváhá a snaží se ji ochránit všemi možnými prostředky. Pokud je však někdo hodný a Pascal se s ním spřátelí, tak dokáže být i přátelský a být dotyčnému velkou oporou.

Pascal se objevil v…

  • Na vlásku
  • Na vlásku šťastně až navěky
  • Tangled: Before Ever After
  • Na vlásku: Seriál

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JackBlack

Moje nejoblíbenější postava :-)

18.4.2022 | 15:39:43

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Tangled na českém Disney Channel

Pokud neumíte moc dobře anglicky a marně čekáte na české titulky, které se nedostavují, tak se můžete na seriál Na Vlásku podívat na české stanici Disney Channel, který vysílá nové díly v každý všední den.

Reklama

Nepřehlédněte

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Ohodnoťte si postavy ze seriálu Tangled

Protože se příběhy v seriálu Tangled dále rozvíjí, rozhodli jsme se pro vás aktualizovat naši databázi postav a herců. Postavy spolu s herci najdete uvnitř článku.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama