Ted Lasso Seriál Ted Lasso získal rekordních dvacet nominací na ceny Emmy

Seriál Ted Lasso získal rekordních dvacet nominací na ceny Emmy

Seriál Ted Lasso získal rekordních dvacet nominací na ceny Emmy

V úterý se jako každoročně vyhlašovaly nominace na televizní ceny Emmy. Rekordních dvacet nominací si odnesla i fotbalová komedie Ted Lasso, který v nominacích předčil muzikálový komediální seriál Glee.

7 0
15.7.2021

Seriál Glee roce 2010 získal celkem devatenáct nominací na ceny Emmy a stal se tak nejvíce nominovaným nejnovějším komediálním seriálem v historii. Tento rok je s dvaceti nominacemi předběhl seriál Ted Lasso, který se tím zapsal do historie.

Show získala nominaci pro nejlepší komediální seriál. Jason Sudeikis získal nominaci pro nejlepšího hlavního herce a v pozadí nezůstal ani zbytek obsazení. Za vedlejší role byli nominováni Hannah Waddingham za roli Rebeccy, Brett Goldstein za roli fotbalisty Roye Kenta, Brendan Hunt za Coache Bearda, Jeremy Swift za asistenta Higginse, Nick Mohammed za roli nemluvného Nathana a herečka Juno Temple za vždy upřímnou Keeley.


Foto: Apple TV+

Herec Brandan Hunt nezískal jen nominaci pro nejlepšího herce ve vedlejší roli, ale odnesl si ještě nominaci za produkci a scénář:

O nominacích nikdy nepadla řeč, ani jsme to neplánovali nebo v ně nedoufaly. Chtěli jsme jen vytvořit show, tu nejlepší, jakou jsme mohli. Tohle je něco, co nemůžeme ovládat, kvůli tomu jsme si nedělali s nominacemi žádné starosti, a proto je to tak potěšující.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Ted Lasso si odnesl čtyři ceny Emmy

Ted Lasso si odnesl čtyři ceny Emmy

Komediální seriál Ted Lasso z fotbalového prostředí byl jedním z nejúspěšnějších seriálu na předávání televizních cen Emmy Awards. Ze 73. ročníku cen si seriál odnesl celkem čtyři ceny, včetně pro nejlepšího herce v hlavní roli, kterou si odnesl Jason Sudeikis.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny